“Savršeno”
Komentar o hotelu Tarragon

Tarragon
Rangiran na 8. mestu od 251 Restorani u Sent Pols Beju
Pogodno za: romantični, poslovni sastanci, lokalna kuhinja, specijalne prilike, velike grupe
Opcije za ručavanje: doručak, ručak, otvoreno noću, večera, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 5. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Hrana koju smo provali bila je za pet. Osoblje ugodno i pricljivo te nam je pomoglo da se odlucimo na pravi specijalitet. Svratite ovdje isplati se.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku 410ukg

Komentar je napisan: 23. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum posete: januar 2020.
Komentar je napisan: 9. januar 2020.

Datum posete: januar 2020.
Komentar je napisan: 3. novembar 2019.

Komentar je napisan: 3. novembar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Tarragon gledali su i

San Điljan, Ostrvo Malta

Tarragon – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!