“Odlican restoran i pub ”
Komentar o hotelu Fat Harry's Pub

Fat Harry's Pub
Rangiran na 46. mestu od 162 Restorani u Bugibi
Kuhinje: britanska
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 16. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Posle duge setnje trazili smo mesto za mali odmor al da nam bude prijatno.I nasli smo to je Harry's.Odlicno mesto ,lep pogled i usluzni konobari.Imate osecaj slobode.konobari brzo posluzuju,druzeljubivi i dobro mesto za hranu i pice.Cisto mesto,cene normalne i dobar menu sa ponudom .Nemorate se posebno oblaciti jer ovde su svi opusteni,mozete i sa plaze na pice.U ovaj restoran cemo se ponovo rado navratiti.

Hvala korisniku AleksandraM2985

Komentar je napisan: 30. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 30. novembar 2019.

Komentar je napisan: 16. novembar 2019.

Komentar je napisan: 8. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Fat Harry's Pub gledali su i

Kaura, Ostrvo Malta

Bugiba, Sent Pols Bej

Fat Harry's Pub – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!