“Najbolja hobotnica u pečici ”
Komentar o hotelu Restavracija Koral

Restavracija Koral
Rangiran na 2. mestu od 58 Restorani u Izola
Komentar je napisan: 5. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Kad smo dosli u restoran docekao nas je uljudan i kulturan konobar. Konobar nas je pitao da li želimo probati nesto pravo morsko i mi smo rekli da želimo i on nam je preporucio hobotnicu u pečici i rekao da je dosta ukusna i dobra tako da smo se odlucili za tu hobotnicu.
Rekao nam je da cemo cekati par minuta vise.
Kad nam je donio hobotnicu mi smo ostali bez teksta koliko je to lijepo izgledalo i lijepo posluženo i okus je fantazija.
Hvala vam za ukusan i predivan rucak.
Dolazimo opet iduce godine
Lp.

1  Hvala korisniku magla12345

Komentar je napisan: 24. avgust 2018.

Prelep restoran, odlična posluga, hrana koja će vas ovde ponovo dovesti ... Drago je zaista profesionalna i ljubazna osoba ...
Svakako vredi doći ...

Datum posete: jun 2018.
1  Hvala korisniku sasa p
Komentar je napisan: 8. decembar 2019.

Komentar je napisan: 24. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 29. maj 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restavracija Koral gledali su i

Izola, Slovenačka Istra

Restavracija Koral – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!