Hotels.com
Expedia.com
Travelocity
Snaptravel
Prikaži svih 13 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
2025 od 608 komentara
Komentar je napisan: 25. april 2017.

Hotel je fenomenalan, svi su ljubazni i nasmejani uvek tu da ti pomognu. Sobe su ciste i lepe. Bili smo tu za uskrs...bilo je prelepo organizovano sve. Hrana je bila jako kvalitetna i ukusna skoro pa savrsena *****
Nasa deca a i mi smo uzivali. Docicemo sigurno opet!!!!

Datum boravka: april 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
2  Hvala korisniku ninaeuroclix
Karamanos Y, General Manager objekta Cronwell Platamon Resort - Ultra All Inclusive, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. april 2017.

Dragi ninaeuroclix
Hvala vam na odličnom komentare u vezi našeg hotela
Komentari poput vaše čine nas ponosnim i srećnim i daju nam snage da nastavi sa pružanjem najvišim standardima Cronwell Hotels and Resorts
Hvala vam još jednom i želimo da vidimo se uskoro vratiti

Komentar je napisan: 5. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Bili smo u avgustu 2016.god.u ovom hotelu (porodično sa decom) i mogu reći da hotel ne zaslužuje ni 4 zvezdice.
Prvo hrana je baš jednolična, tako da što budete jeli prvog dana ješćete i ostalih. Drugo akva park za decu je delom ne upotrebljiv pošto deca direktno iz tobogana izleću na beton! Treće osoblje je poprilično ne ljubazno. Sokove i kafu ne preporučujem nikome sem ako želite da dobijete čir na želucu. Četvrto hotel je poprilično skroman i pohaban tako da od nekog luksuza možete očekivati pogled na ventilaciju, razne čudne mirise, lift koji cekate u nedogled, pse lutalice koji se šetkaju po hotelu itd, itd....
Sve u svemu ne da nije za preporuku, već je za izbegavanje.

7  Hvala korisniku Nesha75
Karamanos Y, General Manager objekta Cronwell Platamon Resort - Ultra All Inclusive, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. oktobar 2016.

драги Несха75
Иако смо хвала за узимање мало вашег времена да напише свој коментар на ТрипАдвисор мораћемо да се не слажемо о наведених напомена.
Све у свему, иако налазимо изнад преглед нефер, треба да одлучи да се врати у хотел да би радо да вас поздравим.

Срдачан поздрав

Komentar je napisan: 12. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Hotel ne zasluzuje 5 zvezdica.Hrana jednolična,osoblje neljubazno.Usluga ispod svakog nivoa.Vodeni park za decu uopste nije siguran.Plaza hotela je lepa i to je jedino sto zasluzuje pohvalu.Sve ostalo je ispod svakog nivoa.Restoran za rucavanje nema dovoljno kapaciteta tako da je bilo dana kada smo cekali na slobodan sto po 10 minuta.U istom tom restoranu plafon prokisnjava tako da imate "pun"ugodjaj kada ručate.Sve u svemu jedno veliko razočarenje za hotel.Bili,videli i nikome ne preporučili...

Datum boravka: septembar 2016.
6  Hvala korisniku NenaC157
Karamanos Y, General Manager objekta Cronwell Platamon Resort - Ultra All Inclusive, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 29. septembar 2016.

hvala vam za vaše komentare

Komentar je napisan: 30. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Danas smo se odjavili iz hotela pre vremena,zato što je mesto za ne poželeti! Počeću redom: soba je kao golubarnik a federi iz dušeka vam rade akunpukturu od glave do pete,pomoćni ležajevi za decu su sramotni. Opis sobe je bio 'bočni pogled na more', more iz sobe nismo ni videli osim što smo imali pogled na ventilacijone cevi i 'mio miris' ispod prozora. Kupatilo ima improvizovanu kadu ili ti rupu u podu za odvod koji je poluzapušen,pa nam je voda iz kupatila prolazila ispod staklenih kupatilskih vrata do plakara. A kada je hrana u pitanju ovaj hotel ne zaslužuje ni 2*. Najniža klasa ribe i morskih plodova, meso recikliraju, tako da ako su danas bile jagnjeće šnicle one su uveče bile prerađene u neki jagnjeći gulaš,i tako to jedno jagnje recikliraju i prepravljaju sa ostacima povrća cele nedelje,to važi i za ostala mesa UŽAS!!! Jedino bi im dala 5 za kolače. Sokove koje služe smo pili za vreme embarga pre 20 god, razmućene step sokove od kojih vas štipa želudac. Osoblje uglavnom iz rusije sa lošim izgovorom engleskog koje jedva razumete,animatori su ljubazni a gospoda koja rade u šanku lobi bara vrlo ne ljubazna i nervozna. Sve u svemu hotel ne zaslužuje tu titulu sa 5*, i klasično otimanje para za vrstu usluge koju nude. Veoma smo razočarani i nikom ne bih preporučila taj hotel. Jedino smo primetili da su rumuni i bugari prezadovoljni svim što hotel sadrži...

9  Hvala korisniku sanstejo

Iako smo vam zahvaliti za uzimanje malo vašeg vremena da napišete svoju preporuku na TripAdvisor ćemo morati da se ne slažemo na gore primjedbe.
Sve u svemu, iako nalazimo iznad pregled nepravedan, ako odlučite da se vrate u hotel ćemo biti sretni da vam dobrodošlicu.

Srdačni pozdravi

Komentar je napisan: 23. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Često čitam komentare po forumima ali nikada ne pišem. Ovog puta zelim da ostavim ''post"jer ovaj komplex to zaista zasluzuje.
Prvo lokacija odlična,na samoj plaži sa obezbedjenim parkingom.Automobil vam ne treba jer je centar Platamone i Nei Pori na 1km.Komplex ogroman,aqva park,bazen,poseban deo za decu,puno zelenila.Soba lepo uredjena,konforna za dvoje odraslih,jedno dete i bebu.
Hrana raznovrsna,ukusna,nije guzva ...uvek dostupno.
Osoblje ljubazno,tim za animaciju extra.
Zaista sve za pohvalu.
Možda je mana sto pogled iz naše sobe nije ka moru al nama to nije bitno

Hvala korisniku GoranN145
Karamanos Y, General Manager objekta Cronwell Platamon Resort - Ultra All Inclusive, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. septembar 2016.

drag Goran
Hvala vam na odličnom komentare u vezi našeg hotela