Komentar je napisan: 3. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Trenutno se nalazimo u hotelu.Prvi put bili smo ovde pre pet godina,a zatim i narednih godina.Rado ga preporučujemo prijateljima koji se uvek vrate zadovoljni.Nije se mnogo promenilo u odnosu na prethodne godine.Ono što se promenilo,a nama smeta kao porodici koja ceo dan provodi u parku pored plaže,jeste to što više ne možete ležati na ležaljkama u parku.Po meni veliki minus.Ali, tu je divna menadžerka Kristina koja se trudi da ispuni vaše želje.Osoblje je divno.Ranije su radili neljubazni mladići u baru pored plaže,a ove godine je i tu bolja situacija.Devojke su jako ljubazne.Hrana je odlična kao i uvek,a kolači...mmmm...još bolji.Animacija je možda ranije bila bolja,ali i sada su tu mladi i nasmejani ljudi koji se trude da zabave vašu decu.Ono što na mene svake godine ostavi utisak u restoranu je promena nadstolnjaka.Kada neko ustane pre vas,odmah se menja i ako je čist.Osoblje je brzo i uvek je sve besprekorno čisto.Ceo kompleks je divno uredjen i održavan.Ove godine ima dosta komaraca,što nije bio slučaj ranijih godina.Smanjen je izbor pića u mini baru u sobi.Za peškire se ostavlja depozit 10e po peškiru.Ipak,ovo ostaje naš hotel,koji uslugom i onim što nudi opravdava cenu koja bi u drugim regijama bila daleko veća.

Datum boravka: avgust 2017.
4  Hvala korisniku IvanaLena
Karamanos Y, General Manager objekta Cronwell Platamon Resort - Ultra All Inclusive, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. avgust 2017.

Draga IvanaLena
Hvala vam što ste izabrali naš hotel za vaš boravak i za vrijeme koje ste razmišljali o razmišljanju i komentarima. Stvarno cenimo komentare svih gostiju koji nam omogućavaju poboljšanje našeg standarda.
Moja služba za odnose sa gostima Christina da se veoma trudi da ispunjava sve želje gostiju kao i moj tim
Nadamo se da ćemo imati priliku da vas pozdravimo u Cronwell Platamon Resort u 2018-2019-2020 i sa mnogo godina koje želite da nam se vratite
Srdačni pozdravi

Yannis Karamanos
Generalni direktor
Cronwell Hotels and Resorts
Grčka

Komentar je napisan: 25. jul 2017.

Odličan hotel u kojem smo proveli godišnji odmor. Plaža je stvarno lepa i velika, dosta ležaljki, nije potrebno neko preterano ranjenje da biste zauzeli mesto bliže vodi. Bazeni i dečiji vodeni park su odlični, pohvalio bih spasioce koju su vodili računa da deca ne smeju sama da dolaze na bazen, već pod nadzorom roditelja. Dosta sadržaja za dečiju zabavu. Sobe su velike i kupatila. Hrana u restoranu odlična, veliki izbor, prosto ne mogu da nađem zamerku. Ultra All Inclusive usluga je sasvim ok, imate i bar na plaži, i na bazenu, a takođe i u hotelu.
Pohvalio bih osoblje i njihovu ljubaznost.
Za svaku preporuku, ići ćemo ponovo i sledeće godine.
Koliko sam čuo u hotelu, dosta ljudi već godinama iznova dolazi jer su prezadovoljni.

Datum boravka: jul 2017.
2  Hvala korisniku fpredrag
Karamanos Y, General Manager objekta Cronwell Platamon Resort - Ultra All Inclusive, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. jul 2017.

Dragi Predrag F
Hvala na izvrsnim komentarima o našem hotelu
Mi smo ponosni što ste uživali u našim uslugama i trudimo se kontinuirano poboljšati i ostvariti naš glavni cilj koji ima 100% zadovoljstvo naših dragih gostiju
Još jednom hvala i želimo da vas uskoro vidimo

Komentar je napisan: 10. jul 2017.

Ove godine sam prvi put letovao sa porodicom u ovom hotelu.Sve pohvale pocev od parkinga preko usluge,hrane i higijene do plaze.Ljubazno osoblje i uvek spremno da pomogne.Glavni menadzer poreklom iz Srbije,tako da je utisak jos bolji.Svaka preporuka za ovaj hotel.

Datum boravka: jun 2017.
1  Hvala korisniku vladassr110
Karamanos Y, General Manager objekta Cronwell Platamon Resort - Ultra All Inclusive, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. jul 2017.

Поштовани владасср110
Пуно вам хвала за Ваше изврсне коментаре на Травел Адвисор-у који је нашао хотел
Мој цео тим, а посебно мој менаџер за односе са гостима, Цхристина која говори српски и која се посвећује свим нашим драгим гостима, треба вам захвалити и за одличне примједбе
Коментари попут вас чине да смо поносни што ми користимо најљепши 5 * хотел у том подручју
Још једном хвала и надамо се да ћемо се ускоро вратити

Komentar je napisan: 29. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Sjajan hotel, u potpunosti ispunio potrebne zahteve za kvalitetan odmor. Smeštaj- čisto, uredno. Svakodnena zamena peškira i čišćenje sobe. Hrana- veliki izbor kvalitetnih jela. Plaža- odlična i srdjena.

Datum boravka: jun 2017.
1  Hvala korisniku Nikola_Bozin
Karamanos Y, General Manager objekta Cronwell Platamon Resort - Ultra All Inclusive, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 3. jul 2017.

Drogi Nikola_Bozin
Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu na prawo doskonałe recenzje na Tripadvisor dla naszego hotelu
Komentarze takie jak nas sprawiają, że jesteśmy dumni i szczęśliwi, że osiągamy nasze doskonałe cele
Dziękuję jeszcze raz i chcielibyśmy wkrótce zobaczyć się z kolejnym doskonałym urlopem

Komentar je napisan: 25. april 2017.

Hotel je fenomenalan, svi su ljubazni i nasmejani uvek tu da ti pomognu. Sobe su ciste i lepe. Bili smo tu za uskrs...bilo je prelepo organizovano sve. Hrana je bila jako kvalitetna i ukusna skoro pa savrsena *****
Nasa deca a i mi smo uzivali. Docicemo sigurno opet!!!!

Datum boravka: april 2017.
2  Hvala korisniku ninaeuroclix
Karamanos Y, General Manager objekta Cronwell Platamon Resort - Ultra All Inclusive, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. april 2017.

Dragi ninaeuroclix
Hvala vam na odličnom komentare u vezi našeg hotela
Komentari poput vaše čine nas ponosnim i srećnim i daju nam snage da nastavi sa pružanjem najvišim standardima Cronwell Hotels and Resorts
Hvala vam još jednom i želimo da vidimo se uskoro vratiti