Komentar je napisan: 13. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Poslovno sam bio u ovom hotelu i ono što sam primjetio da je osoblje izuzetno ljubazno,profesionalno i odgovorno.Restoran uredan,čist utegnut.Hrana odlicna,raznovrsna i dekorativna.Sobe čiste, uredne,komforne.

Datum boravka: maj 2016.
Hvala korisniku Miso62
Komentar je napisan: 24. maj 2016.

Poslovno sam bio u BL i odseo u ovom hotelu. Enterijer restorana veoma lep.Hrana je odlicna kao i velicina porcije. Sobe veoma uredne. Veoma cisto,kako u sobi tako i u ostalim delovima hotela. Veliki i siguran parking

Datum boravka: maj 2016.
Hvala korisniku Sorra9
Komentar je napisan: 15. april 2018. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: februar 2018.
Komentar je napisan: 12. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: februar 2018.
Komentar je napisan: 10. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: januar 2018.