“Bajkovito mesto!”

Rangiran na 3. mestu od 154 Restorani u Platanijasu
Kuhinje: grčka
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 26. jul 2020.

Restoran Socratis je pravi biser medju restoranima u Platanjasu.Moju porodicu i mene su osvojili jos pri prvoj poseti.Zadivljujuci pogled na zalazak sunca iz njihove baste i ljubazno osoblje je po meni mesto za izlazak koje pruža gostima mogućnost da probaju nove ukuse i osete drugačiju atmosferu. Treba pomenuti da je Socratis restoran sa bogatim izborom meiteranske kuhinje ali i vegetrijanskim specijalitetima kao i sirokom asortimanu pica po vrlo pristupacnim cenama.Predivni utsci, toplo preporucujem necete se prevariti !

Hvala korisniku Aventuristo

Komentar je napisan: 21. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Mogu da preporučim SOCRATES iz mnogo razloga.Prilikom naše druge posete u septembru moja porodica i ja bili smo prezadovoljni kompletnim utiskom.
Sve je bilo na vrhunskom nivou.
Ukusna hrana uz prelep zalazak sunca, dobar servis i prijatna muzika bili su deo dobre atmosfere!
Preporučujem!!!

Hvala korisniku Explorer26143697099
Komentar je napisan: 18. avgust 2019.

Prelep restoran u Platanjasu, sa ukusnom hranom, pristupacnim cenama, veoma ljubaznim osobljem i prelepim pogledom. Vredan posete i penjanjem uz brdo. Preporucujem.

Hvala korisniku shootingzaca
Komentar je napisan: 15. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran sa veoma ukusnom hranom po pristupačnim cenama u prijatnoj atmosferi ljubaznog osoblja i prelepim pogledom.
Preporučujem

Hvala korisniku shevalexa
Komentar je napisan: 24. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Obavezno posetiti ovaj lep restoran s dobrom hranom i izuzetnom uslugom!!!
Pogled na zalazak sunca je fantastičan i atmosfera opuštajuća!!!
Preporučujem!!!

2  Hvala korisniku Explorer26143697099

Putnici koji su gledali informacije o mestu Socrates gledali su i

Platanijas, Okrug Hanija

Socrates – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!