“ Romantični restoran!!!”

Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

Pamtimo ovo mesto Sretan Uskrs! Hristo
s Vaskrse!najbolje pripremljenu hobotnicu,svežoj riba i lignje na žaru su bili su bili izuzetno ukusni!!!
Novi vlasnici Ivan i Zana su nam ptedložili prikladno vini i bili su odlični domaćini!!!
Nakom toga su ulepšali naše veče sjajnim čokolanim sufleom i grčkom rakijom na račun kuće!!!
Preporučujemo SOCRATES svima...zbog lepog pogleda na more i zalazak sunca,dobre hrane i ljubaznih vlasnika.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku 988sanjat

Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

U julu 2020 porodično smo posetili ovaj restoran više puta, ostali smo oduševljeni s ukusnim hranom, divnim pogledom na more i zalazak sunca i izuzetno ljubaznim osobljem koji su poštovali sve covid mere.
Probajte nećete se pokajati, preporučuje o od srca!!!

Hvala korisniku 2020Creta
Komentar je napisan: 18. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Raznovrsna i ukusna hrana, ljubazno osoblje, fenomenalni pogled sa terase... Sve ovo vratice nas opet u ovaj divni restoran i na ovo carobno ostrvo

Hvala korisniku kekecn
Komentar je napisan: 7. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Pogled....romantičan, nestvaran....servis, nasmejan, ljubazan a hrana ...blagodet za čula, vatromet ukusa a povrh svega pristupačno sa cenama. Greh je propustiti ovo mesto i ove ljude.

Hvala korisniku Explorer26143697099
Komentar je napisan: 26. jul 2020.

Restoran Socratis je pravi biser medju restoranima u Platanjasu.Moju porodicu i mene su osvojili jos pri prvoj poseti.Zadivljujuci pogled na zalazak sunca iz njihove baste i ljubazno osoblje je po meni mesto za izlazak koje pruža gostima mogućnost da probaju nove ukuse i osete drugačiju atmosferu. Treba pomenuti da je Socratis restoran sa bogatim izborom meiteranske kuhinje ali i vegetrijanskim specijalitetima kao i sirokom asortimanu pica po vrlo pristupacnim cenama.Predivni utsci, toplo preporucujem necete se prevariti !

Hvala korisniku Aventuristo

Putnici koji su gledali informacije o mestu Socrates gledali su i

Platanijas, Okrug Hanija

Socrates – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!