“Večera”
Komentar o hotelu Konoba Andiamo

Konoba Andiamo
Rangiran na 3. mestu od 27 Restorani u Orebic
Kuhinje: mediteranska
Komentar je napisan: 31. jul 2020.

Vrlo dobra hrana i ugođaj. Konoba se nalazi odmah uz plažu. Do konobe vodi prekrasna šetnica kroz mjesto.

Hvala korisniku svet0l

Komentar je napisan: 15. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

U konobu Andiamo smo prvi put otišli na preporuku prijatelja, a o našem oduševljenju najbolje govori činjenica da smo se tijekom našeg kratkog boravka u Orebiću u nju vratili još triput. Svaki put smo naručili drugo jelo i sva su bila vrlo ukusna. Konobari su nas dočekivali poput prijatelja, istovremeno uspijevajući odavati dojam vrhunske profesionalnosti. Apsolutno savršeno!

Datum posete: septembar 2018.
1  Hvala korisniku Maja37
Komentar je napisan: 3. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Sa suprugom sam tijekom našeg boravka u Orebiću nekoliko puta posjetio Konobu i svaki puta smo otišli vrlo zadovoljni. Sve je na visokom nivou: od ambijenta(duboka hladovina na par metara od mora), kvalitete hrane, do uslužnosti i ljubaznosti vlasnika i konobara. Posebna preporuka: hobotnica pod pekom. Sve pohvale.

1  Hvala korisniku MladenRijeka
Komentar je napisan: 3. jul 2018.

U restoran sam došao velikih očekivanja na preporuku s Trip advisera. Posluga je dobra, ambijent i položaj odlični ali problem je ono što smo dobili u tanjuru. Pohvalili su se da su poznati po domaćoj tjestenini. Dakle tjestenina s plodovima mora i tjestenina s veprovinom bili su sasvim prosječni. Može ga se posjetiti jednom, ali nemam želju za doći ponovno.

Datum posete: jul 2018.
3  Hvala korisniku Moja B
Komentar je napisan: 7. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Bila sam danas u ovom restoranu i jela sam rižot od plodova mora i stvarno je bio savršen. Toplo preporučavam svima ovaj restoran! :D

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku josipam17

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Andiamo gledali su i

Orebic, Peljesac Peninsula

Konoba Andiamo – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!