Komentar je napisan: 4. mart 2019.

Proveli smo četiri prekrasna dana u ovom hotelu koji pruža potpuni komfor za ugodan odmor uz izvanredan smještaj i raznovrsnu pansionsku ponudu hrane i relaksacije. Prekrasna soba, mada bez balkona i pogleda na more, sa potpunim komforom.

Datum boravka: februar 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku muhamed h
Komentar je napisan: 4. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Lošiju uslugu doručka nisamo dobili u zadnjih godinu dana koliko odsjedamo u vašem hotelu .Gospođa zadužena za posluživanje nije niti jednom u 30 min došla da ponudi kavu ili čaj a da ne govorimo oko ponude hrane . Komentar od gospođe koji nam je upućen nakon našeg poziva osoblja preko šanka hotela bio je sa 15 m udaljenosti “da se doručak služi u unutrašnjem djelu restorana a gdje mi sjedimo je predviđeno a la cad “ iako samo u većini naših odsjedanja kod Vas sjedimo na istom djelu .
Uglavnom veliko razočarenje na dosadašnje posjete Baškoj Vodi u Vašem hotelu .

Lp

Datum boravka: februar 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Devil69
Komentar je napisan: 15. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

U ovom hotelu se zaista mozete odmoriti i uzivati. Ne znam kakva je situacija u sezoni, ali izvan sezone je pun pogodak.
Pozicija hotela je takva da ste blizu plaze i centra grada, a u samom hotelu imate zaista mnogo izbora za uzivanje i opustanje. Osoblje na recepciji se trudi maksimalno da vam izadje u susret za sve sto vam treba. Sto se tice hrane, prezentacija je vrhunska, ali samo prezentacija. Znaci, ukoliko ste veliki gurmani tesko da cete biti siti od obroka koji se ovde nude. Sto se tice dorucka, sluze ga po principu svedskog stola i ok je, ima za svakog po nesto. Sam ambijent je vrlo prijatan, tiho je i mirno.
E, sad....soba....meni se mnogo dopao krevet koji je mekan ( nekom to ne bi odgovaralo) i ogroman. Higijena je na visokom nivou, sve je cisto i mirisno. Kupatilo je vrlo malo, a opet ugodno i besprijekorno cisto.
Opet kazem, u pitanju je period izvan sezone i zaista smo uzivali i odmorili se.
Jednu stvar moram da naglasim, a vec je neko i pisao u komentarima, hotel se nalazi odmah pored crkve i zvono koje se oglasava na pola sata zna da bude zaista iritantno ukoliko imate lagan san. Rado cemo ponovo biti gosti ovog hotela.

Datum boravka: oktobar 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
1  Hvala korisniku skoljka
Komentar je napisan: 19. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Pohvaljujem kompletan hotel sto se tice urednosti i ljubaznosti a posebno pohvaljujem Antoniju iz vanjskog bara koja svojom osmjehom i ljubaznošču iskače od ostalih. Ujedno pohvaljujem osoblje na recepciji koji izlaze u susret kad kod mogu.

Datum boravka: jul 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
Hvala korisniku Sead P
Komentar je napisan: 16. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Odličan izbor menua sa kojim je restoran sudjelovao u Tjednu restorana! Hrana jednostavno savršena ( pohvale za tim u kuhinji ), osoblje nenametljivo i veoma ljubazno ( Matko i Teo ), ambijent savršen.
Apsolutno sve preporuke!

Datum boravka: oktobar 2017.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
2  Hvala korisniku Željana P