“Ocajna hrana”

Restaurant Plitvice Holiday Resort
Rangiran na 1. mestu od 4 Restorani u Grabovac
Kuhinje: hrvatska
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: letnja bašta
Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Hrana ispod svake kritike. Hamburger sa zamrznutim mesom 3 prsta debelim,bolognese ajme majko,porcije ogromne kao da se rjesavaju zaliha. E da,i uz to preskupo za ono sta ti dodje na pijatu. Spasava ih jedino dorucak koji je u redu. Za jedan prekrasan resort,preocajan restoran! Hitno popraviti!

Hvala korisniku angie_from_canada

Komentar je napisan: 26. jun 2019.

Vrlo ljubazno osoblje, ugodan i uredan ambijent. Odličan doručak. Posebne pohvale konobarima: Danijeli, Alenu, Dijani, Erdi. :)

Hvala korisniku valerijajelas
Komentar je napisan: 27. jul 2017.

Došli smo na preporuku prijatelja i nismo se razočarali. Osoblje je profesionalno, ljubazno i prijateljski raspoloženo. Divno mjesto i ukusna hrana. Osjećali smo se baš dobrodošlima. Jedva čekam put u Zagreb kada ćemo opet svratiti i uživati :-)

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku Ana B
Turist G, Guest Relations Manager objekta Restaurant Plitvice Holiday Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. avgust 2017.

Draga Ana B,

Zahvaljujemo se na vremenu koje ste izdvojili za vaše pozitivne komentare o vašem boravku u restoranu Turist Grabovac. Drago nam je da ste uživali i da smo ispunili vaša očekivanja. Veselimo se Vašem ponovnom dolasku.

Želimo vam sve najbolje,

Komentar je napisan: 27. jul 2017.

Predivan ambijent, ukusna hrana, posebno nam se dopala pizza,osoblje je ljubazno,
Sigurno ćemo opet posjetiti ovaj predivan restoran.

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku anabrkicskoko

Draga anabrkicskoko,

Zahvaljujemo se na vremenu koje ste izdvojili kako biste ocjenili naš restoran.
Veselimo se čitati komentare naših zadovoljnih gostiju.
Bit će nam zadovoljstvo ponovno Vas ugostiti u našem restoranu.

Želimo Vam sve najbolje,

veliko hvala!
Najbolji restoran.....hrana odlična...roštilj odličan posebno ćevapi...posluga za svaku pohvalu!!!!...ugodan i fino sređen ambijent....
Dolazimo opet !!!

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku bjsiroki80

Dragi gostu bjsiroki80,

Hvala Vam na ovakvo divnim komplimentima za naš restoran, drago nam je da ste zadovoljni sa cijelom našom ponudom i uslugom kao i sa našim osobljem.
Veselimo se Vašem ponovnom dolasku.

Želimo Vam sve najbolje,

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Plitvice Holiday Resort gledali su i

Rakovica, Nacionalni park Plitvička jezera
Rakovica, Nacionalni park Plitvička jezera

Plitvicka Jezera, Nacionalni park Plitvička jezera
Plitvicka Jezera, Nacionalni park Plitvička jezera

Restaurant Plitvice Holiday Resort – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!