“Terrible dinner”

Restaurant Libero
Rangiran na 29. mestu od 61 Restorani u Omis
Kuhinje: Pica
Komentar je napisan: 21. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Hrana je očajna. Tjestenina je bila podgrijana,trebala je biti sa lososom kojeg nije uopce bilo,a zamjena mu je bila sos od rajcice koji je bio pokvaren i smrdio je. Cedevitu ne donesu u kesici da sam zamjestas nego je oni zamute sta je sigurno da ne koriste onu koju bi trebali u restoranu,mineralnu vodu smo dobili u plasticnoj boci koju je konobarica donijela ispod pazuha...sto reci nego katastrofa

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku danijelasplit

Komentar je napisan: 12. avgust 2019.

Komentar je napisan: 23. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 16. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 11. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Libero gledali su i

Omis, Splitsko-dalmatinska županija

Restaurant Libero – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!