“Gda”
Komentar o hotelu Restaurant Knez

Restaurant Knez
Rangiran na 17. mestu od 61 Restorani u Omis
Komentar je napisan: 31. jul 2020.

U restoran knez dosla sam suprugom jeli smo bifteke na grillu uz domaci pomfrit i domacu sezonsku salatu i neizostavni dio je bio domaci kruh ispod peke koji je bio pre ukusan kao i sva ostala hrana a na kraju smo probali i domace kolace koji su bili pre ukusni. Hvala cijelom osoblju sto su nam uljepsali vecer vidimo se uskoro.

Hvala korisniku 229mirjanab

Komentar je napisan: 18. septembar 2019.

Komentar je napisan: 10. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 26. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 22. avgust 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Knez gledali su i

Omis, Splitsko-dalmatinska županija

Restaurant Knez – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!