Drugi planet

Komentar je napisan: 8. mart 2018.
Stipe R

Komentar je napisan: 8. mart 2018.

Nakon 15 min spuštanja u kanjon, dočekala nas je kristalno bistra rijeka, dobili smo sve sigurnosne upute, naučili tehnike plivanja i kretanja po kanjonu te krenuli u opuštajuću avanturu. Već nakon par minuta provedenih u kanjonu svi smo imali osmijeh na licu kao djeca u tvornici čokolade. Skakanje sa stijena, plivanje u brzacima, hiking, spuštanje sa konopcima, kupanje ispod slapa, ne mogu izdvojiti što nas je više oduševilo, svakako bih svima koji su malo hrabriji preporučio ovaj izlet, to je jednostavno kao da ste na DRUGOM PLANETU. Velike pohvale stručnim vodičima koji su nas osiguravali i omogučili nam da ovo iskustvo zauvijek pamtimo.

Datum aktivnosti: avgust 2017.
Hvala korisniku Stipe R
Komentar je napisan: 8. novembar 2019.

Datum aktivnosti: oktobar 2019.
Adventure O, Owner objekta Adventure Omis, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. novembar 2019.

Komentar je napisan: 19. septembar 2019.

Datum aktivnosti: septembar 2019.
Komentar je napisan: 16. septembar 2019.

Datum aktivnosti: septembar 2019.
Komentar je napisan: 28. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: avgust 2019.