“Sve pohvale!”

Restaurant Zvizdan
Rangiran na 15. mestu od 61 Restorani u Omis
Kuhinje: hrvatska
Komentar je napisan: 31. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Crni rižoto i kozice sa tjesteninom na crveno, odlično! Porcije za nasititi se! Odlična terasa sa pogledom na more, jako uslužno osoblje. Za sve pohvale!

Hvala korisniku 680ivicak

Komentar je napisan: 12. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Brza usluga , velika porcija , ukusno kao i uvijek , pristupačne cijene , gdje god odemo uvijek se vraćamo

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku Rozmeri M
Komentar je napisan: 7. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Lijep ambijent,ali cijene ne zadovoljavaju kvalitetu hrane,usluznost je u redu,ali trebaju poraditi na brzini posluzivanja!

Hvala korisniku Petra V
Komentar je napisan: 7. novembar 2017. sa mobilne aplikacije

Narucili smo lazanje,koje koje su posluzili napola zaleđene,vratili smo ih te nam je konobar poslužio nove koje su bile nalo bolje otopljene ali i dalje polu hladne-polu vruce.Iznervirani time smo zatražili racun,naravno sve uredno naplaceno bez obzira sto je bilo polu zaleđeno.
Zaobic u sirokom luku preporucavam svima.

Datum posete: novembar 2017.
Hvala korisniku _ivon655
Komentar je napisan: 12. avgust 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Zvizdan gledali su i

Omis, Splitsko-dalmatinska županija

Restaurant Zvizdan – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!