Travelocity
Hurb
Trip.com
Hotels.com
Prikaži svih 15 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 4. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Ukoliko zelite da se kupate u moru onda ovo nije mesto za vas. Od 19 dana koliko smo odseli ovde kupali smo se 5 dana pri cemu je u tih 5 dana moj muz zaradio opekotine od meduza. Ja sam zbog deteta bila opreznija, pa smo se kupale samo 3 dana, prosle bez opekotina. Ostalih dana more je bilo bukvalno zarazeno hiljadama meduza. Druga opcija za kupanje je veliki bazen u kome je voda veoma hladna i veoma je nezgodan ukoliko vase dete nije plivac. Odmah pored postoji plitki bazan koji je jos hladniji i veoma prljav. Kad sam upitala zasto je bazen za decu prljav, ubedjivali su me da to nije bazen za decu vec deo fontane, pa je onda valjda opravdano da bude prljav. Postoji i treci manji okrugli bazen, ali on je toliko prljav da nemam reci. Takodje i wc pored bazena je smesten u podrumu i nekako mracan, kabine za presvlacenje sa tusem su u potpunom mraku i neprijatne. Slazem se s nekim od prethodnih komentara da postoji problem s pritiskom u vodokotlicu (mi smo smesteni u glavnoj zgradi). Mimo pomenutih problema nemam vecih zamerki, vidi se da se uprava hotela zalaze za poboljsanja, plaza je lepa, hrana je ok, sobe su ok (velike sa dva balkona ), osoblje je ljubazno, Lutraki je lep, lako se stize kolima do Atine, Napfliona, Korinta. U blizini je i slano jezero koje je lepo, gotovo bez meduza.

Datum boravka: avgust 2017.
4  Hvala korisniku Roki46
ZeusIntl, General Manager objekta Wyndham Loutraki Poseidon Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 18. decembar 2018.

Dear Guest,
We appreciate you taking the time to provide us with such detailed comments.
On the other hand, we regret to see that you were not satisfied with your stay and we apologize for the inconveniences we have caused for you. Please note that your concerns have been passed on to our management.
We do hope you give us another chance as we will definitely improve our services.

Kind regards,
Leonidas Tsagkaris
General Manager

Komentar je napisan: 31. jul 2017.

Uplatili smo u ovom hotelu polupansion: 5*! Na doalzku sam nama rekli da su "slucajno" nas apartman izdali... Predlozili apartman, koji sam po sebi jako dopbar, ali na pogresnom mestu ui samom hotelu: ispor parkinga, jako visoko i daleko od svega: plaze, restorana i sl. Obecali da imaju specialnog vozaca, koji ce nas voziti, ako bilo gde se nazove recepcija i cekacemo max do 5min. Bilo je cekanja (na vrucini od 40stC!) i do...45 min nakon 3 puta zvanja...
Svako vece nismo imali vodu u apartmanu i samo nakon 3-eg puta poziva sa jacim tonovim,a uvek se vodu pustali!
Jos je nesto prosto neverovatno: za dorucak su nas smestili u divan restoran "Posejdon", a za veceru u neku strasnu kafancinu sa ogromnim brojem ljudi, puna muva, kvalitetom svega po max na 2*. A nasi prjatelji, koji su platili u istom hotelu 3* su imali veceru isto ovde...
Potpuno ste svako vece od dosade nemate sta da radite: nemaju nigde mesta da prosetate. Sam grad Lutraki je samo 2km od hotela, ali nisu organizovali nikakav redovan prevoz. Morate sami da se nagadjate sa taksistom, a u Grckoj vas deru...ko gde moze i hoce!
Nikom ne preporucijemo ovaj hotel, bez obzira da smo imali odlican apratman, divnu plazu, jako dobar dorucak, ali je izuzetna celokupna dezorganizacija, a najvise laz i cekanje "grckih 5 min", prakticno nam jako pokvaruilo skupo placen g.o.

Savet za sobu: samo sta blize plaze
Datum boravka: jul 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
3  Hvala korisniku Ljudmila S
ZeusIntl, General Manager objekta Wyndham Loutraki Poseidon Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. decembar 2018.

Dear Guest,
Thank you for staying in our hotel and for taking your time to write this detailed feedback.
We regret to read that you experienced multiple problems during your stay and we apologize for the inconveniences we caused for you. There are many updates planned for next season, in hopes that we can vastly improve our guest's experience.
We hope that despite the inconveniences we can welcome you back again in the future.

Kind regards,
Leonidas Tsagkaris

Komentar je napisan: 6. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Dobili smo sobu iznad recepcije, koja je ogromna sa dve velike terase. Isli smo sa bebom od 10 meseci i nismo mogli da napravimo bolji izbor. Soba je prostrana tako da za decu kada sno u sobi ima ouno prostora. Ono cime sam ja kao majka malog deteta odusevljena je borova suma i cinjenica da sa malom bebom mozete ici na plazu u bilo koje doba dana, jer je glad od sobe do plaze i mizete se smestiti pod boric. Hrana odlicna puno voca, povrca, mesa, slatkisa uglavnom za svaciji ukus, prelepa peciva za dorucak u restoranu sa pogledom na more, inace sve sobe gledaju na Korintski zaliv. Plaze, manje uvalice mene nisu odusevile, ja vokim pesak, ali voda kristalno cista, ima jezeva obuca nije na odmet, pojave se i meduze, ali nista strasno mi smo ih lovili cak i kako dodju tako i odu. Sat vremena od aerodroma. Do Loutrakija zaksi pozovu ti sa recepcije, ne secam se cene misli oko 8€, ali oni imaju cudno rano vreme prodavnica, cesto ne rade, ali market odlicno snabdeven radi stalno, tako da je dovoljno otici jednom, dva puta i napuniti frizider za decu. Voda za pice sa cesme. Sa dorucka se moze poneti za decu sta god zelite niko vam nista nece reci. Sve u svemu da je plaza po mom ukusu, bez razmisljanja narednih deset godina dok deca ne odrastu.

Datum boravka: septembar 2016.
5  Hvala korisniku aleksandrap83
Odgovor uprave:Odgovor je poslat: 12. jun 2017.

Dear Mrs. Aleksandrap83,

Thank you for your positive comments on your stay at the Wyndham Loutraki Poseidon Resort. We are happy that we have fulfilled one of our missions: to make our guests stay memorable. We were delighted to read that you enjoyed all elements of your stay - we are indeed very proud of our Resort.
We are looking forward to welcome you again at the Wyndham Loutraki Poseidon Resort during your next stay in Loutraki.

Sincerely yours,
Leonidas Tsagaris
General Manager

Komentar je napisan: 1. jul 2019.

Datum boravka: jun 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
ZeusIntl, General Manager objekta Wyndham Loutraki Poseidon Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. jul 2019.

Komentar je napisan: 24. jun 2019.

Datum boravka: jun 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
ZeusIntl, General Manager objekta Wyndham Loutraki Poseidon Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. jun 2019.