“Vrhunski restoran!!”

Kuhinje: hrvatska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 7. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Iako smo dosli poprilicno kasno i sve je bilo puno,a mi smo htjeli samo nesto “gricnuti” na brzinu,vlasnik restorana se potrudio da nam nadje stol i da nas lijepo smjesti...narucili smo crni rizot i platu za dvoje sa incunima,ribljom pastetom...
Crni rizot je jedan od najboljih ikad,okus,tekstura,riza...sve je bilo i vise nego savrseno...usluga brza i profesionalna. Svi su toliko ljubazni da se osijecas posebno iako je tu jos nekih dvadesetak stolova !!
Desert koji ne smijete propustiti je sladoled od buće !!!
Ukoliko ste u Supetru,ovaj restoran nemojte nikako zaobici,bit cete ugodno iznenađeni !!
Sve pohvale,opet cemo vam se vratiti !!

Hvala korisniku May777

Komentar je napisan: 26. septembar 2019.

Zelena manistra sa plodovima mora je nešto što se ne da opisati... Apsolutno savršenstvo!
Punjeni ramstek je isto tako pun pogodak.
Konobar brz, pun humora i vrlo uslužan.
Večera za čistu peticu!

Hvala korisniku annika l
Komentar je napisan: 23. avgust 2019.

Iako nismo rezervisali sto, osoblje je bilo veoma ljubazno te nam je sugerisalo da mozemo dobiti sto za nekih 10-15 min što je se i desilo. Hrana koju smo naručili bila je izuzetna koja je u kombinaciji sa ambijentom restorana i vinom koje nam je preporučio konobar učinilo ovu večer izuzetnom.

Hvala korisniku Mustafa S
Komentar je napisan: 26. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Ugođaj vrhunski i opuštajući, osoblje na razini te jako ljubazni... Jeli smo ribu i morske plodove sve je bilo savršeno! Sve super samo nema parkinga mora se doći pješice ali isplati se!

Hvala korisniku venco10
Komentar je napisan: 21. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Hrana savršeno ukusna i obilna.Rižot od kozica, rižot od sipe i zelena manistra za svaku preporuku. Posluga odlična i ljubazna. Svaka čast!

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku Mario K

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Vinotoka gledali su i

Supetar, Ostrvo Brač

Konoba Vinotoka – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!