“Ražnjići ”

Momento Grill Pizza House
Rangiran na 3. mestu od 64 Restorani u Novalja
Komentar je napisan: 6. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Stvarno odlična hrana.
Obilna porcija, pristupačne cijene, brzo servirano od strane ljubaznog osoblja.
Za svaku preporuku.

Hvala korisniku drma_zg
akvarbud_tavroh, Guest Relations Manager objekta Momento Grill Pizza House, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. avgust 2020.

Dragi Kristian,
hvala na pozitivnom osvrtu.
Nadamo se da ćete nas posjetiti i u budućnosti.

Komentar je napisan: 25. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Odlicna hrana i brza usluga na predivnoj lokaciji. Vecera uz pogled na more i zalazak sunca. Vratit cemo se!

Hvala korisniku Vanaijuri

Draga Ivana,
hvala na pozitivnom osvrtu.
Veseli nas da ste bili zadovoljni i nadamo se da ćete nas posjetiti i u budućnosti.

Komentar je napisan: 22. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Osoblje jako ljubazno,hrana fina i ukusna,
Cista desetka,kruh domaci fini,djeca prezadovoljna s hamurgerima,porcije obilne,pomfri odlican,najvise nas se dojmilo osoblje koje brine o gostima...dolazimo opet...pozdrav

Hvala korisniku 150lucijak

Draga Lucija,
hvala na pozitivnom osvrtu.
Veseli nas da ste bili zadovoljni i da ćete nas opet posjetiti.

Komentar je napisan: 22. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Sa obitelji svako ljeto veceram u ovom restoranu i uvijek smo zadovoljni. Izvrsna hrana i ljubazna usluga je ono radi cega se uvijek vracamo.

Hvala korisniku agnezah

Draga Agneza,
hvala vam na pozitivnom osvrtu.
Veseli nas da ste postali naš stalni gost i da ste uvijek zadovoljni našom hranom i uslugom.
Momento tim

Komentar je napisan: 7. jul 2020.

Izvrsna hrana i usluga. Konobar Marijo je za svaku pohvalu,uvijek na usluzi...sa izborom hrane ne mozete fulati. Sve preporuke

Hvala korisniku 235danijela_

Draga Danijela,
hvala na pozitivnom osvrtu.
Drgo nam je da ste bili zadovoljni i nadamo se da ćete nas posjetiti i u budućnosti.
Momento tim

Putnici koji su gledali informacije o mestu Momento Grill Pizza House gledali su i

Novalja, Island of Pag

Momento Grill Pizza House – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!