“Punjeni lungić izbjegavati”
Komentar o hotelu Bistro Latino

Bistro Latino
Rangiran na 10. mestu od 33 Restorani u Pag
Komentar je napisan: 27. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Najlošiji punjenih lungić koji sam probao. Suh, žilav, nejestiv. Pljeskavica ima čudno punjenje a ni samo meso nije dobro. Prilozi su bili u redu. P.S. na slikama sve izgleda odlično

Hvala korisniku Miha2205
bistrolatinopag, Owner objekta Bistro Latino, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. avgust 2020.

Poštovani Miha,
ispričavamo se ako ste kod nas imali neugodno iskustvo. Uvijek smo otvoreni svim primjedbama na licu mjesta pa pomognemo i zamijenimo što god treba kako biste bili zadovoljni, čak i u onim rijetkim slučajevima kad nam se dogodi neka ljudska greška. Nadamo se da ćete nam dati drugu priliku idući put kada budete u Pagu, voljeli bismo vas vidjeti opet i popraviti dojam.

Lijep pozdrav,
Adrijana

Komentar je napisan: 12. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Svaka Vam čast na hrani,usluzi , a ambijent kao da sam na Honolulu
Plate za svaku preporuku
Tuna Excelente

Bravo nastavite istim tempom i vidimo se na godinu

Hvala korisniku ivanlR2937EE
bistrolatinopag, Owner objekta Bistro Latino, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. avgust 2019.

Pozdrav Ivane, hvala Vam na recenziji i lijepim komentarima o Vašem iskustvu. Vidimo se sljedeće godine :D

Komentar je napisan: 6. jul 2019.

Prvenstveno bih željela pohvaliti osoblje koje me dočekalo s osmijehom od uha do uha. Hrana je bila izvrsna. Preporučam!

Hvala korisniku Pancatantra

Poštovani,
puno Vam hvala na lijepoj ocjeni i drago nam je da ste uživali u našoj hrani te da ste zadovoljni timom koji Vas je posluživao.
Lijep pozdrav i uživajte u ostatku ljeta! :D

Komentar je napisan: 3. jul 2019.

Odlična usluga, pogled za poželjeti, hrana genijalna, može li bolje?

Svakako preporučam mesne plate :)

1  Hvala korisniku Josipa Š

Pozdrav Josipa, hvala Vam na recenziji i pozitivnom komentaru :)

Komentar je napisan: 16. jul 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bistro Latino gledali su i

Bistro Latino – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!