“Prekrasno!!!!”

U.O. Dva Ferala
Rangiran na 17. mestu od 34 Restorani u Pag
Kuhinje: evropska
Komentar je napisan: 22. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Nemam riječi kojima mogu opisati ovo! Zalutali smo u restoran slučajno, a ispalo je da smo tu ko doma! Beskrajno hvala Nedi i Ivici na svemu!!! Stvarno su si dali truda i učinili naš dan još posebnijim!!! Hrana savršena, nemam riječi... ako želite toplu, obiteljsku atmosferu, svakako preporučam

1  Hvala korisniku Marina i

Komentar je napisan: 20. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 2. avgust 2018.

Datum posete: jul 2018.
Komentar je napisan: 4. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: jul 2018.
Komentar je napisan: 16. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: jun 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu U.O. Dva Ferala gledali su i

U.O. Dva Ferala – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!