Hotels.com
Expedia.com
Travelocity
Orbitz.com
Prikaži svih 9 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 19. april 2017. sa mobilne aplikacije

Kompleks lepo osmišljen, ali je sve ostalo, blago rečeno, užas. Plaža ispred hotela loša, a more plitko sa dosta krupnog i ljigavog kamenja prekrivenog algama i travom da vas je strah i da pogledate, a kamoli da stanete u vodu, tako da kupanje ispred hotela zaboravite. Za kupanje u moru upalite auto i vozite se do lepih plaža na Sitoniji. Hotel nije povezan stazama sa ostalim delovima mesta tako da gde god zelite da pođete morate upaliti auto pa cak i do najblize prodavnice. Hrana je očajna. Puna začina i izmešanih ukusa slatko, slano, kiselo....npr. krompir sa pomorandzama. Nema izbora hrane pa su deca bila gladna posle obroka. Mi smo bili na polupansionu ali smo se morali dodatno hraniti u drugim restoranima. Osoblje restorana je bez ikakvog iskustva sto dodatno kvari utisak. Ipak su kategorisani sa 4 zvezdice. U sobama nema interneta. Nikome ne preporucujem ovaj hotel. Ne bih volela ponovo da idem ni da mi poklone aranžman

Datum boravka: jul 2016.
8  Hvala korisniku danijelamr
Komentar je napisan: 13. mart 2016.

M T je dao odličan opis hotela. Samo ću dodati neke detalje : Hrana je veoma loša, u skoro svako jelo stavljaju začin koji asocira na užeglo ulje; u baru na plaži poručila sam kapućino, koji je dosta skuplji nego na drugim mestima u Gerakiniju a dobila najgoru kafu koju sam do sad popila, sa penom u tragovima; renovirane sobe su u zasebnom objektu i imaju pogled na deo dvorišta i možda još tri sobe iznad recepcije su takve; one sa pogledom na more su starije i oskudne. Kupatilo je veoma loše, kada mala, slavine dotrajale; Lepe strane hotela: dvorište je zaista lepo uredjeno i veliko. Sve u svemu veoma skupo za ono što nude. A što se mora tiče, kada smo mi bili (juli) svakodnevno je duvao jak vetar.

Datum boravka: jul 2015.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
6  Hvala korisniku Aleksandra-M-06
Komentar je napisan: 9. septembar 2015. sa mobilne aplikacije

Hotel zasluzuje **. Cist je i uredan. Lep, uredjen vrt. Izolovan je od gradske guzve, smešten u ruralnom delu. Najbliži grad Nea Moudania je udaljen 15 km. Plaža je peskovita, žuti, krupniji pesak. More je mirno, bez talasa kao jezero; nije otvoreno jer je zalivskog tipa. Nije čisto more. Ima lepih plaža sa kristalno čistim morem tirkizne boje ali su one udaljene oko 30ak km od hotela. Ležaljke se naplaćuju na hotelskoj plaži 6€ dnevno bez obzira da li naručujete piće na plaži. Doručak je uvek isti. Večera se menja svakodnevno ali je uglavnom jednolična i poprilično neukusna. Sobe se svakodnevno čiste i sredjuju. Postoje 2 tipa: renovirane, opremljene malo lepšim nameštajem i nerenovirane, malo starije. Za ležaljke na plaži koje su zaključane dobijate ključ pa kad vraćate na kraju dana dužni ste da ležaljke ponovo zaključate i sredite. Za doručak i večeru ne služe vodu za piće nego je morate kupiti. Što se tiče bežičnog interneta on je dostupan samo u restoranu i u baru na plaži. U sobama i na recepciji nema dostupan wi-fi. Najbliži market je od hotela udaljen nekih 1,5 km i poprilično je dobro snabdeven. Preko puta tog supermarketa je kiosk brze hrane gde možete kupiti sve od roštilja za ručak. Sve u svemu potpuni prosek za ne tako male pare. Na kraju ne znate šta ste platili jer uglavnom sve naplaćuju

Datum boravka: avgust 2015.
16  Hvala korisniku M T
Komentar je napisan: 29. jul 2017.

Datum boravka: jul 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Komentar je napisan: 9. jul 2020.

Datum boravka: jun 2020.