Komentar je napisan: 29. jul 2016.

U julu mjesecu sam bila sa sinom i mužem, 7 dana, usluga polupansion. Prvi moj utisak je bio da to ne odgovara kvalitetu usluge hotela sa 4 zvjezdice. Prvo veče nam je nestalo struje u sobi, što si istina u roku od par sati sanirali, u kupatilu je curila voda iz wc šolje na pločice itd. Najjači utisak na mene je ostavila hrana, osim što je premali izbor jela za tu kategorizaciju hotela, to je najneukusnija hrana koju sam jela, nevjerovatno je da profesionalni kuvari ni omlet ne mogu napraviti kako treba, a da ne pričamo o složenijim jelima. Kada su u pitanju skuplji ''proizvodi'', na raspolaganju su ujutru prvim gostima, a kasnije izbjegavaju da dopune. Mi smo bili na 9 spratu, nepodnošljiva buka sa magistrale, kada se doda tome i vjetar koji noću duva, onda to sigurno nije mjesto za odmor. Iako smo imali znak za čišćenje sobe tek pretposlednji dan je ometen (ne obrisan) pod, a do tada su samo mijenjani peškiri, posteljina nije promijenjena ni tada, iako je bila poprilično zaprljana, s obzirom da imamo malog sina. Zadovoljni smo bili plažom, vodom, ležaljkama, jedino nije bilo kabina za presvlačenje. Što se tiče plaže i mora, jedno je od najljepših na kojima sam bila na crnogorskom primorju. Takođe idealna pozicija hotela, udaljen je 20 m od plaže.

Datum boravka: jul 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
5  Hvala korisniku 985super
HotelSato, Menadžer za odnose sa gostima objekta Sato Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. septembar 2016.

Poštovani /a 985super,

Hvala Vam na komentaru u vezi sa Vašim boravkom u našem hotelu. Sve vaše impresije smo uzeli odmah veoma brižno u razmatranje i možemo se pohvaliti da smo uspeli da učinimo velike pomake na svim poljima, te da i dalje svakodnevno na tome radimo.
Na okolinu svakako ne možemo da utičemo, no sa druge strane ističemo sve ono što gosti našeg hotela imau na raspolaganju u odnosu na ostale goste Sutomora. Tu pre svega mislimo na bazen sa velikim platoom za sunčanje sa prelepim pogledom na more, privatnu plažu sa ležaljkama bez gužve, teretanu, amožemo se pohvaliti da će u skoroj budućnosti Hotel Sato moći da ponudi i daleko više svojim gostima.

Nadamo se da ćete ipak u budućnosti odlučiti da ponovo budete naš dragi gost, te da ćemo biti u prilici da Vam pokažemo koliko smo u međuvremenu učinili na unaprđenju naše usluge.

S poštovanjem,
Slađana Vidić

Komentar je napisan: 1. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: jul 2019.
HotelSato, Front Office Manager objekta Sato Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 13. decembar 2019.

Komentar je napisan: 21. jun 2019.

Datum boravka: jun 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima