Crowds

Plaza je dobra samo za tinerjdzere i omladinu.Skoro svaki bar na plazi ima preglasnu muziku tako da... pročitajte više

Komentar je napisan: 26. avgust 2018.
danijelastc
Pristojno

Cijelo naselje je lijepo, ali odiše nekom sumornošću. Ne znam zašto, ali nimalo mi se ne sviđa... pročitajte više

Komentar je napisan: 2. maj 2018.
Jelisaveta K
Bijeljina, Bosna i Hercegovina

Komentar je napisan: 26. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Plaža u Sutomoru je prosečna, na delu gde se peškiri mogu spustiti bez iznajmljivanja suncobrana je gužva konstantna. Zato je i sama higijena na plaži loša. U špicu sezone ne preporučujem ljudima koji žele da se potpuno odmore

Datum aktivnosti: jun 2016.
1  Hvala korisniku BorisS1587
Komentar je napisan: 22. septembar 2016.

Sutomore je najzivahnije mesto na crnogorskom primorju...Plaza je uvek puna,ima zabave za decu ali i atrakcija za odrasle...Svi koji vole bucna mesta,restorane sa zivom muzikom,i plazu odmah ispod setalista i restorana ovo je pravo mesto...Plaza sljunkovito pescana...Jedino sto su lezaljke i suncobrani poslednjih nekoliko godina skuplji nego celo letovanje.

Datum aktivnosti: oktobar 2015.
Hvala korisniku 615sara
Komentar je napisan: 4. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Odlična plaža,more toplo i prijatno,mnoštvo sadržaja za sve uzraste.Smještaj savršen i ukratko,zadovoljni smo sa odmorom.Jedina zamjerka,prljavo more u popodnevnim satima.

Datum aktivnosti: jul 2016.
Hvala korisniku vladok834
Komentar je napisan: 4. jul 2016.

Bistra topla voda, blagi talasi. Nije bilo guzve u junu 2016. Prijatno mesto za odmor za porodice sa decom.

Datum aktivnosti: jun 2016.
1  Hvala korisniku radicaaleksandric
Komentar je napisan: 22. maj 2016. sa mobilne aplikacije

plaza je odlicna za malu decu.Hotel Sato ima svoju plazu sa lezaljkama i ljubazno osoblje koje nam je pomagalo jer u maju nema guzve

Datum aktivnosti: maj 2016.
1  Hvala korisniku Ana P