Komentar je napisan: 28. jul 2020.

Zahvaljujući Jelici, animatorki, proveli smo sjajan dan. Organizovala je izuzetno zabavne i kreativne igre za cijelu porodicu. Zahvaljujući njoj, mi stariji smo se najzad vratili u djetinjstvo☺ a djeca su bila oduševljena. Vidimo se ponovo

Hvala korisniku Nemanja-PG-5
Karisma Hotels Montenegro, Owner objekta Holiday Villages Montenegro, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 1 nedelju

Postovani gospodine Nemanja,

Hvala veliko sto ste odvojili vreme da ocenite Vas boravak u nasem hotelu i ostavite komentar.
Neizmerno nam svima znaci da cujemo da su nasi gosti uzivali ali posebno ce znaciti koleginici Jelici da cuje da su djeca uzivala!

Nadamo se da ce biti prilike da Vas i Vasu familiju docekamo i sledece sezone,

Hvala Vam veliko jos jednom i dobro nam dosli,
Holiday Villages Montenegro i Karisma tim

Komentar je napisan: 27. jul 2020.

Kad u povratku pomislite; jedva čekam da dođem opet - najbolji je doživljaj utisaka. Skladan spoj mora i bazena,uz opuštajući ambijent i vrhunsku uslugu, nadmašio je recenzije od 5⭐. Pohvale za predivnu animatorku, koja nas je zabavila,kroz igru djece i roditelja. Uz smijeh i druženje, uljepšala nam je boravak u Vašem predivnom ambijentu. Family bilding kao pun pogodak na naše zadovoljstvo i jedvačekanje ponovnog dolaska. Družimo se opet.

Hvala korisniku piperska_odiva

Postovani,

Neizmerno nam svima znaci da cujemo da su nasi gosti uzivali ali posebno ce znaciti koleginici Jelici kojoj cemo naravno proslediti komentare.

Nadamo se da ce biti prilike da Vas i Vasu familiju docekamo i sledece sezone,

Hvala Vam veliko jos jednom i dobro nam dosli,

Komentar je napisan: 17. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Prekrasan kompleks.Imala sam osjecaj kao da sam na Majamiju.
Raj na zemlji.Ljubazno osoblje.Hrana izvrsna.Uzivali smo u ponudi.A tek djeca!.Animacija fenomenalna.Sve pohvale.Sigurno cemo se vratiti opet.

Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku ratka2311

Postovana ratka2311,

Hvala veliko sto ste odvojili vreme da ocenite Vas boravak i komentarisete detalje odmora u nasem hotelu.

Neizmerno nam znaci da cujemo da ste svi uzivali tokom boravka a posebno se radujemo sto je djeci bilo ugodno i nezaboravno.
Nadamo se da ce biti prilike da Vas ugostimo i sledece sezone!

Srdacni pozdravi i sve najbolje Vam zelimo,

Komentar je napisan: 17. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Hotel je fenomenalan i ispunio je sva naša očekivanja u potpunosti. Sami birate da li želite lagani opuštajući odmor ili nešto aktivniji. Animacija za djecu je sjajna, postoji program i aktivnosti gdje se i roditelji mogu ludo zabaviti sa svojom djecom i biti pravi tim.
Hrana je jako ukusna

1  Hvala korisniku AnuskaB16
Karisma Hotels, General Manager objekta Holiday Villages Montenegro, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. jul 2020.

Dear AnuskaB16,

Thank you for your recent review for the Holiday Villages Montenegro, we truly value the time taken to share your experiences and the details mentioned.

We appreciate your comments; we are thrilled to know how memorable and special your stay was with us, especially your experiences at our specialty restaurants, expansive pools, spacious rooms, and our warm ambiance.

We hope to you see again very soon at the Holiday Villages Montenegro or another one of our Karisma Hotels and Resorts!

Kind Regards,
Your Hotel Management

Komentar je napisan: 28. septembar 2019.

Datum boravka: septembar 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima