461 rezultat
Komentar je napisan: 5. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Poštovani,
neizostavno je ostaviti komentar nakon predivnog odmora kako za nasu djecu, tako i za nas odrasle u vasem hotelu...osim ugodjaja i predivne hrane moram pomenuti nivo higijene u vasem hotelu jer je to nesto na sta jako obracamo paznju ...tu je naravno i osmijeh koji nije izostao u niti jednom obracanju bilo kog vaseg zaposlenog... Ali posebno moram da istaknem i zahvalim se uciteljici Jelici koja je uracila tolikom pozitivnom energijom i koja je bila maksimalno posvećena radu sa djecom svih tih 7 dana naseg odmora.. Djeca vec jedva cekaju priliku da prenesu sve nove igre na svoje drugare, a naucili su ih upravo od Jelice.. I na kraju family building kao slag na torti, koji preporucujem svim roditeljima, mi smo se ludo zabavili.. Svaka cast i druzimo se opet

Datum boravka: avgust 2020.
1  Hvala korisniku jovanabulicev
Karisma Hotels Montenegro, Owner objekta Holiday Villages Montenegro, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 2 nedelje

Postovana gospodjo Bulicev,

Hvala veliko sto ste odvojili vreme da ocenite Vas boravak u nasem hotelu i ostavite komentar. Neizmerno nam znaci da cujemo da su nasi gosti uzivali i trudicemo se da Vase poverenje opravdamo i sledece sezone. Koleginici Jelici cemo proslediti Vase utiske i predivne komentare!

Holiday Villages Montenegro i Karisma tim

Komentar je napisan: 3. avgust 2020.

Postovani,
imajuci u vidu Vas rad, dva dana nakon odmora sabiramo porodicne utiske i sa velikim odusevljenjem zelimo da ih podijelimo s vama.
Djeca su naucila razne drustvene igre edukativnog karaktera i jako su bili zadovoljni i srecni iscekujuci termine animacije gdje hotel Holiday Vilage pruza svaku udobnos i uzivanje za i nase najmladje.
Posebno zelim da pohvalim nasu animatorku Jelicu koja je sjajna i da joj se zahvslimo na divnim trenucima koje je posvetila djeci.Vas rad s djecom je bio vise od odmora i slobodnog vremena koje ste nam pruzili.
Svakako osoblje ovog hotela je prosto nevjerovatno sve pohvale od porodice Burić.

Hvala korisniku Petar-Buric

Postovani gospodine Buric,

Koleginici Jelici cemo proslediti Vase divne komentare!

Sve najbolje Vama i Vasoj familiji!

Holiday Villages Montenegro i Karisma tim

Komentar je napisan: 28. jul 2020.

Zahvaljujući Jelici, animatorki, proveli smo sjajan dan. Organizovala je izuzetno zabavne i kreativne igre za cijelu porodicu. Zahvaljujući njoj, mi stariji smo se najzad vratili u djetinjstvo☺ a djeca su bila oduševljena. Vidimo se ponovo

Hvala korisniku Nemanja-PG-5

Postovani gospodine Nemanja,

Neizmerno nam svima znaci da cujemo da su nasi gosti uzivali ali posebno ce znaciti koleginici Jelici da cuje da su djeca uzivala!

Nadamo se da ce biti prilike da Vas i Vasu familiju docekamo i sledece sezone,

Holiday Villages Montenegro i Karisma tim

Komentar je napisan: 27. jul 2020.

Kad u povratku pomislite; jedva čekam da dođem opet - najbolji je doživljaj utisaka. Skladan spoj mora i bazena,uz opuštajući ambijent i vrhunsku uslugu, nadmašio je recenzije od 5⭐. Pohvale za predivnu animatorku, koja nas je zabavila,kroz igru djece i roditelja. Uz smijeh i druženje, uljepšala nam je boravak u Vašem predivnom ambijentu. Family bilding kao pun pogodak na naše zadovoljstvo i jedvačekanje ponovnog dolaska. Družimo se opet.

Hvala korisniku piperska_odiva

Postovani,

Neizmerno nam svima znaci da cujemo da su nasi gosti uzivali ali posebno ce znaciti koleginici Jelici kojoj cemo naravno proslediti komentare.

Nadamo se da ce biti prilike da Vas i Vasu familiju docekamo i sledece sezone,

Komentar je napisan: 17. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Prekrasan kompleks.Imala sam osjecaj kao da sam na Majamiju.
Raj na zemlji.Ljubazno osoblje.Hrana izvrsna.Uzivali smo u ponudi.A tek djeca!.Animacija fenomenalna.Sve pohvale.Sigurno cemo se vratiti opet.

Datum boravka: jul 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku ratka2311

Postovana ratka2311,

Hvala veliko sto ste odvojili vreme da ocenite Vas boravak i komentarisete detalje odmora u nasem hotelu.

Neizmerno nam znaci da cujemo da ste svi uzivali tokom boravka a posebno se radujemo sto je djeci bilo ugodno i nezaboravno.
Nadamo se da ce biti prilike da Vas ugostimo i sledece sezone!

Srdacni pozdravi i sve najbolje Vam zelimo,