“Prelepo,najlepsi pogled u Ulcinju!!!!”
Komentar o hotelu Restaurant Antigona

Restaurant Antigona
Rangiran na 4. mestu od 79 Restorani u Ulcinju
Kuhinje: Morska hrana
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 7. avgust 2020.

Prijatni,ugodni i gostoprimljivi domacini.Atmosfera je bukvalno domaca,kao kod kuce.Restoran ima najlepsi pogled u Ulcinju,kafa uz zvuk talasa je nepricenjiva.Osoblje je profesionalno i ljubazno,belo vino pitko,baklava domaca OBAVEZNA za probati!Svim srcem preporucujem restoran Antigona.Odusevljena!!!!

1  Hvala korisniku majar867

Komentar je napisan: 27. jul 2020.

Nasli smo jedan prelep restoran u Starom gradu, bili smo mnogo zadovoljni, usluga je bila na nivou, ljubazno osoblje.Gledamo se opet

3  Hvala korisniku 205semrak
Komentar je napisan: 19. jul 2020.

Mjesto sa predivnim pogledom, ukusnom hranom i najboljom uslugom u Ulcinju (posebna pohvala za Alberta koji nam je uljepsao boravak).

4  Hvala korisniku JeskaNk
Komentar je napisan: 2. oktobar 2019.

We come here and we meet Albert.
On je jako uslužan i gostoprimljiv, priča Engleski jezik, usluga na nivou!
Preporučujem svima da posjete ovo divno mjesto sa terasom i divim morskim plodovima.

3  Hvala korisniku Lejla K
Komentar je napisan: 16. jun 2017.

Fantastičana hrana, preukusno spremljena u izuzetnom ambijentu restorana sa najljepšim pogledom na zalasak sunca i predivnim osobljem koje se trudi u svakom momentu da ugodoi gostu!

Datum posete: maj 2017.
3  Hvala korisniku rada800

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Antigona gledali su i

Ulcinj, Opština Ulcinj

Restaurant Antigona – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!