“Mogu samo dalje da preporučim, uverite se i sami”
Komentar o hotelu Restaurant Lovac Since 1928

Restaurant Lovac Since 1928
Rangiran na 1. mestu od 79 Restorani u Ulcinju
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 7. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Gostoprimljivi i jako ljubazno osoblje ( Gazde). Jela su ukusna a jako se puno trude oko gosta. Uvek je puno i primetila sam da nerado vraćaju gosta nego gledaju način da makar još jedan stolčić ubace i da ga ugoste na svoj najbolji način. Jela se prave sveža i u to vreme dok smo čekamo na glavom jelo, dobili smo od kuće malo predjelo ( na tanjiru je bilo, pršute, sira, paradajz, pečena paprika, patlidzan na žaru sa hlebom i liquer od višnje koi može da se kod njih kupi u flašama jer ga prave sami. I to mogu samo da preporučim , opasno ukusan. Jela koja sam poručivala dajem desetaku od mene , jer su ukusna bila. Na kraju služi od kuće limunčelo koje isti sami prave i narezane lubenice. Hvala za svih 11 predivnih večera . Jedno sam sigurna , da se ako bog da vidimo ponovo. Hvala od srca za sve.

Hvala korisniku bajramkah

Komentar je napisan: 26. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Restoran Lovac je jako ugodan i šarmantan restoran. Hrana je fantastičana kao i gazde koji ga drže. Ta familijarna atmosfera i gostoprimstvo koje poseduju je neopisivo, jer daju sve od sebe. Pre dve godine kada smo otkrili ovaj restoran večeramo a i doručkujemo u njemu. Što sednemo za stolom dobijemo domaći liker od kuće a onda i malo predjelo, dok čekaš jelo da bude gotovo. Sva jela do sada što smo probali su ukusna nemam reči. Hvala na dobrom gostoprimstvo i za fantastične specijalitet. Naravno da će mo ponovo doći i biti vaši gosti.

Hvala korisniku Benjamin_Hoffmann
Komentar je napisan: 6. jul 2020.

Najbolje mjesto,fenomenalna tradicionalna hrana domace kuhinje... i pre svega najbolja usluga...Restoran lovac 1928

Hvala korisniku 229hajarj
Komentar je napisan: 4. jul 2020. sa mobilne aplikacije

vise nego ljubazno osoblje,prijatan ambijent i preukusna hrana. Pica na drva cista 10-ka ! Iskrene preporuke !

Hvala korisniku Nina2811n
Komentar je napisan: 29. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Jedan od boljih restorana u kojem smo jeli. Ljubazno osoblje, cisti restoran i prekrasne macke <3 vidimo se opet :)

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku kristian1486

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Lovac Since 1928 gledali su i

Ulcinj, Opština Ulcinj

Restaurant Lovac Since 1928 – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!