“Velké porce ・ Luxusní jídlo ・ Moderní interiér / Velike porcije ・ Luksuzna hrana ・ Moderna unutrašnjost”
Komentar o hotelu La Guitarra

La Guitarra
Rangiran na 16. mestu od 78 Restorani u Ulcinju
Komentar je napisan: 9. decembar 2019.

Vážení,
příjemné prostředí, velké porce, lahodná chuť a vynikající služby a skvělé ceny. Děkuji za všechno a doporučejeme. Poštovani,
prijatno okruženje, velike porcije, ukusan ukus i odlična usluga i sjajne cene. Hvala vam na svemu i preporučujem.

Hvala korisniku mikid007

Komentar je napisan: 7. septembar 2019.

U restoran smo svratili po preporuci. Čorbe su odlične i za svaku preporuku. Svježa salata je bila odlična, s tim da bih umjesto feferona dodao svežu papriku jer je sada njihova sezona. Riba orada je bila odlična i dobro pripremljena. Roštilj od mljevenog mesa i teletina sa roštilja takođe. Zamjerka je na krompir zapečen u pavlaci sa šampinjonima jer je bio bez ikakvog ukusa, industrijske kobasice u miješanom mesu i ispod prosječnu piletinu sa roštilja. Dobra četvorka, imajući u vidu prirodnu hladovinu bašte restorana i dobar parking.

Hvala korisniku Strahinja_Podgorica
Komentar je napisan: 27. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Čitajući utiske posetilaca sa TripAdvisora poželeli smo da ovde ručamo jer nismo preterano zahtevni i očekivali smo pristojan obrok. Međutim, osim brze usluge i ljubaznog konobara doživeli smo veliko razočaranje. Porcija mešanog mesa od 600 gr (12€) je bila prosečna, bez ikakvih dodataka ( npr. pomfrit), pena sa pečurkama takođe više nego prosečna. Večina je ovde navela da su porcije izuzetno velike, a ova pena je bila taman za žensko dete od 13 godina, dok bi prosečan muškarac ostao gladan. Pizzu vegetarijanu sam ostavila za kraj. Kvalitet ne zadovoljava ni neki sumnjivi fast food a kamoli restoran! Znam da oni nisu picerija, ali ako neće da ih prave kako treba onda neka ih uklone iz jelovnika. Dobila sam pizza testo sa pelatom u tragovima i mestimično razbacanim komadima tikvice i plavog paradajza! Ako ne znaju šta je vegetarijana neka idu negde da nauče! Što se nas tiče drugu šansu im nećemo dati!

Hvala korisniku neo031
Komentar je napisan: 6. jun 2019. sa mobilne aplikacije

зауставио се за ручак након читања рецензија. Заправо, све је испало много горе. Они могу покварити чак и салату без да стављају лук у њу. Пржени шарани су сладолед и судећи по прошлогодишњим костима. Чак је и поврће у прилогу замрзнуто упркос љету. Чувај се.

Hvala korisniku sergeyd2013
Komentar je napisan: 28. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Super hrana. Za svakoga ima izbora od tradicionalni jela do ribe.Super osoblje restorana. Konobaru Jasminu svaka cast.

Datum posete: avgust 2016.
1  Hvala korisniku amela1305
Giovanni M, Public Relations Manager objekta La Guitarra, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 1. jul 2017.

Zahvaljujemo se što ste našli vreme za komentar i ocjenjivanje.

Putnici koji su gledali informacije o mestu La Guitarra gledali su i

Ulcinj, Opština Ulcinj

La Guitarra – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!