“Svaka preporuka za Pinakio”
Komentar o hotelu To Pinakio

To Pinakio
Rangiran na 13. mestu od 117 Restorani u Kamariju
Kuhinje: grčka, mediteranska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, ručak, doručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, ručak, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 13. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Sve vreme boravka smo obedovali u Pinakiu..da li treba jos nesto da kazem..od osoblja do hrane sve pohvale.

1  Hvala korisniku snjezanadanko

Komentar je napisan: 24. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

U Pinakiu smo vecerali tri puta.
Potrebna je rezervacija posto je restoran prepun.
Hrana je vrlo ukusna, cene pristupacne.
Raki i desert su na racun kuce. Konobari su prijatni( posebno Dorina) osecate se vrlo prijatno.
Domacin je veoma predusretljiv, porodicni posao.

Restoran Pinakio preporucujemo od srca.

Hvala korisniku snjezanadanko
Komentar je napisan: 13. jul 2019.

Dobar dan Ja sam probala hranu u restoranu i divno je. Veoma su ljubazni aperitiv i desert na racun kuce. Grcku kuhinju smo zeleli da probamo i Vama preporucujem. Do 25evr za dvoje pristojan obrok i fenomenalana usluga.

Hvala korisniku Stajdohareva
Komentar je napisan: 22. jun 2017. sa mobilne aplikacije

U opisu jela nije pisalo da se radi o rižotu. Dobila sam rožoto sa maslinama i rajčicama, prosječnog okusa sa 5-6 skampa na vrhu od kojih su samo 2 imala mesa u sebi, ostali su bili prazni! Užas ! Prevelika cijena za rižu s maslinama! Vino isto tako katastrofa! Osoblje ok, ali na otoku su svi uljudni i otvoreni. Nažalost loše iskusto.. Sorry!

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku Nikoll K
Komentar je napisan: 10. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu To Pinakio gledali su i

To Pinakio – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!