“Mesto sa dobrom pizzom i osoblje ”
Komentar o hotelu Restoran Jopi

Restoran Jopi
Rangiran na 3. mestu od 27 Restorani u Neum
Komentar je napisan: 2. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Bili smo ba dorucku pica im je top ko voli tanko testo. Imate od klasicnih do Solunske i Dalamtinske, cene su 10km za veliku. Veoma uredan WC.

Hvala korisniku ValentinaM3766

Komentar je napisan: 30. septembar 2019.

Bio sam sa prijateljima na rucku. Ekstra riba sa povrcem kao prilog. Usluga i lokacija odlicna. Preporucujem svima.

Hvala korisniku Ahmed S
Komentar je napisan: 7. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran na samoj obali mora sa izuzetno ljubaznim osobljem.Tko zeli da jede odlicnu svjezu ribu sve preporuke.

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku Ismir M
Komentar je napisan: 23. jul 2019.

Komentar je napisan: 21. jun 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Jopi gledali su i

Neum, Hercegovačko-neretvanski kanton

Restoran Jopi – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!