“Vrhusnka hrana ,usluga i cena.”
Komentar o hotelu Restoran Laguna

Restoran Laguna
Rangiran na 1. mestu od 27 Restorani u Neum
Komentar je napisan: 2. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Vrhusnka hrana ,usluga i cena.Jako ukusna jela,najbolji restoran u Neumu.Osoblje za svaku pohvalu,ljubazni,nasmejani,fini i profesionalni.

Hvala korisniku Dadas888

Komentar je napisan: 9. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Restoran, kao i osoblje, je predivan. Hrana odlična, usluga neprikosnovena. Ubjedljivo najbolja hrana u Neumu

Hvala korisniku 382vanjat
Komentar je napisan: 1. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Prije 9 godina smo prvi put jeli na ovom mjestu i ostavilo nam je dojam vrijedan ponovnog povratka. Izvrsna hrana, usluga i cijena. Svakako preporučavamo svima koji dođu u Neum da svrate u restoran Laguna.

Hvala korisniku barbi1301
Komentar je napisan: 2. jul 2019.

Posjetila sam restoran Laguna I jako mi se svidio. Hrana je jako ukusna a posluga jako ljubazna. Svakome preporučujem da posjeti ovaj restoran i da proba najbolju hranu u Neumu.

Hvala korisniku Danijela H
Komentar je napisan: 2. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Preporuke za riblji meni..riba je svijeza i ukusnaa..preporucivam vam ovaj restoran da se sami uvijerite..prijatno i vidimo se ponovno

1  Hvala korisniku Drazanabulic1968

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Laguna gledali su i

Neum, Hercegovačko-neretvanski kanton

Restoran Laguna – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!