“Razočaranje”
Komentar o hotelu Most

Most
Rangiran na 2. mestu od 16 Restorani u Ljubuski
Kuhinje: roštilj, mediteranska, Morska hrana, hrvatska
Pogodno za: živopisni pogled
Opcije za ručavanje: letnja bašta, rezervacije
Komentar je napisan: 8. decembar 2019.

U povratku sa Pelješca, skrenuli smo sa rute da bi ručali u Restoranu ''Most'' pošto smo tamo više puta dobro jeli. Ovaj put nas dva bračna para, odlučili smo se na dvije plate sa biftecima, ramstecima i telećom ružom. Bili smo stvarno gladni i radovali se dobrom obroku. Radilo se o najskupljoj plati.
Kad je jelo došlo doživili smo hladan tuš. Naime, na jednom keramičkom ovalu manjem od formata A 4, došlo je naše jelo tj. 2 plate, skupa sa povrćem , krumpirom i mesom. Meso je bilo iscjeckano na komade kao prst da izgleda da ga ima više. Odmah sam pozvao konobara i upitao ga jel to sve ?! On je hladno odgovorio da je to to.
Jelo je bilo dobro i ukusno ( jedino ramstek je bio žilav ) ali smo bili zakinuti sigurno za jednu cijelu porciju.
Konobar se baš nije potrudio da popravi dojam , tako da smo otišli polugladni što još nisam doživio u Hercegovini jer tamo se uvijek dobro jelo i to obilno.Otišli smo dalje i na Koćuši pojeli još svi po ćevape.
Srećom u tom dijelu Hercegovine ima još dosta dobrih restorana tako da drugi put znam gdje neću ići.
Savjet: lijep enterijer , okoliš ali nedolazite gladni jer ćete takvi i otići.

1  Hvala korisniku 058tdi
MatejZ, Owner objekta Most, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. decembar 2019.

Poštovani,

slijedom Vašeg neugodnog iskustva u našem restoranu, i nakon upita kod konobara koji Vas je posluživao, mogu Vam se samo iskreno ispričati. Rekao je da ste imali prigovor već za stolom, ali da je na kraju ostalo "dobro je, nema veze". Greške se dešavaju, mada pokušavamo smanjti iste na najmanju moguću mjeru.
Konobar je dobio opomenu (nov je, radi tek tjedan dana, tako da još ne zna pravilno reagirati na moguću pogrešku sa naše strane) a Vas mogu jedino zamoliti da nam date drugu priliku. Slobodno se javite preko TripAdvisora na privatnu poruku ili na naš mail, kada (ako) bi željeli doći da Vam se jelo pripremi kako treba i usput počasti.

Samo mala opaska, sjeckano meso što ste spomenuli - to nije da bi se prikazalo da nečega ima više, nego je jednostavno jelo koncipirano na taj način (cjeckano meso, sjeckano povrće).

Još jednom iskrena isprika i nadamo se da ćete nam se javiti.
Unaprijed zahvaljujem

Komentar je napisan: 18. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Odlična tradicionalna hercegovacka hrana uz rijeku, osoblje uvijek ljubazno, nedjeljom je guzva pa bi bilo dobro rezervirati unaprijed.
Za preporuku rostilj i točeno hercegovačko pivo!

Hvala korisniku brane334
Komentar je napisan: 4. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Nakon toliko obiteljski isukstava ne pada mi na pamet da se vratim. "Konobar" pozdravlja s rođo goste. Znaci neugodno mi pred kolegama koje sam izveo na veceru jer se pitaju koji k se događa. Dodaje salatu s komentarom evo ga rođo da se ne protežeš. Raspravlja se gostom. Hrana izlazi na ne postavljen stol, vino i voda dolaze s jednom čašom. Zanemarili bi sve to da nije bilo toliko neprofesionalno. Preskupa večera za ovako iskustvo.

Datum posete: septembar 2018.
3  Hvala korisniku midzony
Matej Z, Manager objekta Most, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. septembar 2018.

Poštovani,

nemam Vam što drugo reći osim moje iskrene isprike !
To kako se prozvani mladi konobar ponašao je aspolutno neprihvatiljvo, kako profesionalno tako i prema svakodnevnom bontonu. Upozoren je o svom ponašanju i drugi put se takvo što neće tolerirati.
Još jednom se iskreno ispričavam i nadam se da ćete nam pružiti drugu priliku.

Sa štovanjem,

Matej

Komentar je napisan: 31. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Jako ugodan prostor s domacom kuhinjom i odlicnim domacim aperitivima, super posluga i vrlo brza usluga. Sve pohvale

Datum posete: oktobar 2016.
Hvala korisniku PatricijaSmart
Komentar je napisan: 10. februar 2020.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Most gledali su i

Bijakovici, Hercegovačko-neretvanski kanton

Most – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!