TripAdvisor

Komentar o hotelu Mi Cielo Patisserie

Mi Cielo Patisserie
Rangiran na 1. mestu od 1 desert u Le Bouscat
Komentar je napisan: 4. jun 2019. sa mobilne aplikacije

BDCervantes, Owner objekta Mi Cielo Patisserie, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. jun 2019.

Komentar je napisan: 7. maj 2019.

Datum posete: decembar 2018.

Komentar je napisan: 21. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: decembar 2018.
BDCervantes, Owner objekta Mi Cielo Patisserie, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 5. februar 2019.

Komentar je napisan: 16. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: maj 2018.
BDCervantes, Propriétaire objekta Mi Cielo Patisserie, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. avgust 2018.

Komentar je napisan: 16. jun 2017.

Datum posete: jun 2017.
BDCervantes, Owner objekta Mi Cielo Patisserie, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 8. jul 2017.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Mi Cielo Patisserie gledali su i

Mi Cielo Patisserie – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!