Primetili smo da koristite nepodržani pregledač. Veb-sajt TripAdvisor se možda neće prikazivati ispravno.
Podržavamo sledeće pregledače:

“Komentar”
Komentar o hotelu Kassandra Palace Hotel

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 12 sajtova!
Kassandra Palace Hotel
Rangiran na 8. mestu od 12 hotela u Kriopigiju
1 komentar
common_n_hotel_reviews_1bd8 4 poena za pomoć
“Komentar”
Komentar je napisan: 9. avgusta 2016. sa mobilne aplikacije

Hotel realno zasluzuje 3 zvezdice. Cena ne odgovara kvalitetu. Neljubazno osoblje. Na plazi nema dovoljno lezaljki za sve goste. Ukoliko zelite svoje mesto na plazi, morate ujutru da poranite. Hrana ista svih devet dana. Decije igraliste siromasno i staro. U decijem klubu malo igracaka za decu. Sobe se ciste u vreme odmora a nekada cak u deset uvece. Mnogo stvari koje su lose

Putovao/la je avgusta 2016. sa porodicom

• Bilo koji
Prvo srpski
1 komentar
Komentar je napisan: 20. juna 2016. sa mobilne aplikacije

Svaka čast ,vratićemo se ponovo....hrana odlična,plaža takodje,usluga osoblja više nego odlična,možda jedina mana udaljenost hotela do prvog mestasceta Kriopigi je 2.5km a Kalitee 7km,ali ko dolazi kolima ni to nije problem.Mogli bi da pojačaju wi-fi signal a i ne bi bilo na odmet da ga ima i u sobama,sve u svemu ocena 5-

Putovao/la je juna 2016. sa porodicom
Hvala korisniku Goran R
Kassandra P, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων objekta Kassandra Palace Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentar, 25. avgust 2016.
Dear Guest,
Thank you very much for your review of your recent stay at our hotel. Your feedback is extremely valuable to us, as we try to improve every year. Great to hear that you enjoyed your stay! We hope to see you soon.

Best Regards,
Kassandra Palace Hotel & Spa
Guest Relation Dpt
Autor sadržaja . nivoa
22 komentara
4 komentara o hotelima
common_n_hotel_reviews_1bd8 29 poena za pomoć
Komentar je napisan: 30. jula 2014.
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original

Odseo sam u hotelu pre nekoliko dana. Lokacija je odlična, fantastična plaža i vreme, ali ponašanje i način rada rukovodstva hotela ubijaju sva lepa osećanja.
Prvo, stigli smo u hotel u 14:35 i naša soba nije bila spremna. Rekli su nam da ima nekoga u sobi i da treba da sačekamo bar sat vremena. Sobu su spremili u 15:30 (tako kaže menadžer recepcije) ali su nas o tome obavestili telefonom tek u 17:00. Rezervisali smo sobu za dvoje sa duplim ležajem, a dobili smo sobu sa dva samačka kreveta. Tražili smo od recepcije da nam zamene sobu ali menadžer recepcije, Giorgos Devisiss, nam je rekao da su prebukirani i da ne može ništa da uradi. Ako hoćemo dupli ležaj, preporučio nam je da doplatimo za sobu na višem nivou. Njegovo ponašanje i način razgovora sa mušterijom su neprihvatljivi.
Što se tiče sobe, oni je zovu „deluxe“ tip sobe, ali u stvari, oni sve standardne sobe zovu „deluxe“. Još jedan detalj, svi recepcioneri nose pločice sa imenom na uniformi, osim Giorgosa. U početku mi nije bio jasno zašto, ali nakon što sam video njegovo ponašanje i odnos prema mušterijama, lako sam shvatio. Dok smo rezervisali sobu rečeno nam je da ima pogled na baštu, a u stvari, oni sobe koje gledaju na garažu zovu sobama sa pogledom na baštu ako imaju pogled na drveće ispred garaže.
Klima uređaj radi veoma bučno, doručak u hotelu je noćna mora i služe najgori feta sir u Grčkoj, verovatno neki najnižeg kvaliteta. Zvučna izolacija sobe je vrlo loša. Lako čujete plač bebe iz susedne sobe ili hodanje osobe po sobi iznad vaše.
Dobre stvari su: lokacija hotela, bar na plaži i njegovo osoblje i Savvas.
Na kraju je dnevni trošak za ovakvu sobu 146 evra, ali sam siguran da možete naći i prijatniji hotel sa kvalitetnijim doručkom za mnogo manje para.

9 Hvala korisniku Mehmet T

Putnici hvale ove hotele – Kriopigi

5 od 5 kružića
4,5 od 5 kružića
4 od 5 kružića
5 od 5 kružića
Prikaži cene
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Kriopigi i okolini
Na udaljenosti od 11.9 km
Kriopigi Hotel
Br. 3 od 12 u: Kriopigi
3.5 od 5 kružića 261 komentar
Prikaži cene

Kassandra Palace Hotel – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Kassandra Palace Hotel

Objekat: Kassandra Palace Hotel
Adresa: Kriopigi 63077, Grčka
Lokacija: Grčka > Centralna Makedonija > Okrug Halkidiki > Kasandra > Kriopigi
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Plaža Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatan brzi internet (WiFi) Besplatni parking Pogodno za decu/porodice Čajna kuhinja Restoran Usluga u sobama Besplatan uslužni mini-bus Direktan pristup skijaškoj stazi Spa centar Apartmani Bazen Pristup za invalidska kolica Prevoz do aerodroma
Stil hotela:
Rangiran na 8. mestu od 12 hotela u Kriopigiju
Raspon cena (za noć): 7.536 RSD - 31.748 RSD
Kategorija hotela:Zvezdice: 5 — Kassandra Palace Hotel 5*
Broj soba: 323
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Booking.com i Bookgreece.com jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Kassandra Palace Hotel. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Kassandra Palace Kriopigi
Kassandra Palace Hotel Kriopigi

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?