Kassandra Palace Hotel
82 US$
79 US$
Hotels.com
Prikaži ponudu
Avatel Eco Lodge(Kriopigi)(Najbolje za vaš novac!)
115 US$
Pighi Hotel(Kriopigi)
50 US$
Booking.com
  • Bazen
Kassandra Bay Hotel(Kriopigi)(Najbolje za vaš novac!)
115 US$
bedfinder
  • Bazen
Medusa Hotel(Kriopigi)(Najbolje za vaš novac!)
54 US$
  • Doručak je uključen
Theo Bungalows(Kriopigi)
TripAdvisor
Komentar je napisan: 20. jun 2016. sa mobilne aplikacije

Svaka čast ,vratićemo se ponovo....hrana odlična,plaža takodje,usluga osoblja više nego odlična,možda jedina mana udaljenost hotela do prvog mestasceta Kriopigi je 2.5km a Kalitee 7km,ali ko dolazi kolima ni to nije problem.Mogli bi da pojačaju wi-fi signal a i ne bi bilo na odmet da ga ima i u sobama,sve u svemu ocena 5-

Datum boravka: jun 2016., putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku Goran R
Kassandra P, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων objekta Kassandra Palace Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 25. avgust 2016.

Dear Guest,
Thank you very much for your review of your recent stay at our hotel. Your feedback is extremely valuable to us, as we try to improve every year. Great to hear that you enjoyed your stay! We hope to see you soon.

Best Regards,
Kassandra Palace Hotel & Spa
Guest Relation Dpt

Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 30. jul 2014.

Odseo sam u hotelu pre nekoliko dana. Lokacija je odlična, fantastična plaža i vreme, ali ponašanje i način rada rukovodstva hotela ubijaju sva lepa osećanja.
Prvo, stigli smo u hotel u 14:35 i naša soba nije bila spremna. Rekli su nam da ima nekoga u sobi i da treba da sačekamo bar sat vremena. Sobu su spremili u 15:30 (tako kaže menadžer recepcije) ali su nas o tome obavestili telefonom tek u 17:00. Rezervisali smo sobu za dvoje sa duplim ležajem, a dobili smo sobu sa dva samačka kreveta. Tražili smo od recepcije da nam zamene sobu ali menadžer recepcije, Giorgos Devisiss, nam je rekao da su prebukirani i da ne može ništa da uradi. Ako hoćemo dupli ležaj, preporučio nam je da doplatimo za sobu na višem nivou. Njegovo ponašanje i način razgovora sa mušterijom su neprihvatljivi.
Što se tiče sobe, oni je zovu „deluxe“ tip sobe, ali u stvari, oni sve standardne sobe zovu „deluxe“. Još jedan detalj, svi recepcioneri nose pločice sa imenom na uniformi, osim Giorgosa. U početku mi nije bio jasno zašto, ali nakon što sam video njegovo ponašanje i odnos prema mušterijama, lako sam shvatio. Dok smo rezervisali sobu rečeno nam je da ima pogled na baštu, a u stvari, oni sobe koje gledaju na garažu zovu sobama sa pogledom na baštu ako imaju pogled na drveće ispred garaže.
Klima uređaj radi veoma bučno, doručak u hotelu je noćna mora i služe najgori feta sir u Grčkoj, verovatno neki najnižeg kvaliteta. Zvučna izolacija sobe je vrlo loša. Lako čujete plač bebe iz susedne sobe ili hodanje osobe po sobi iznad vaše.
Dobre stvari su: lokacija hotela, bar na plaži i njegovo osoblje i Savvas.
Na kraju je dnevni trošak za ovakvu sobu 146 evra, ali sam siguran da možete naći i prijatniji hotel sa kvalitetnijim doručkom za mnogo manje para.

9  Hvala korisniku Mehmet T
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.com. Prikaži original
Komentar je napisan: pre 3 dana sa mobilne aplikacije

Datum boravka: maj 2018., putovao/la je sa prijateljima
Komentar je napisan: pre 6 dana

Savet o sobi: We had a sea view room and the views were spectacular. Sunrise is especially beautiful
  • Datum boravka: maj 2018., putovao/la je sa partnerom

Savet o sobi: As said above the rooms were kept immaculately clean. We stayed in the main hotel in a deluxe sea view room. There are also apartments which I did not see inside so I cannot comment on these.
  • Datum boravka: maj 2018., putovao/la je sa partnerom
Komentar je dobijen u partnerstvu sa Jet2holidays