Primetili smo da koristite nepodržani pregledač. Veb-sajt TripAdvisor se možda neće prikazivati ispravno.
Podržavamo sledeće pregledače:
Najnoviji komentari. Najniže cene. Savršeno mesto za rezervisanje hotela.

“Predivan hotel”
5 od 5 kružića Komentar o hotelu Palladium Hotel

Najbolje cene od do
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 7 sajtova!
Palladium Hotel
Rangiran na 1. mestu od 12 hotela u Kriopigiju
“Predivan hotel”
5 od 5 kružića Komentar je napisan: 12. septembra 2016.

Nase iskustvo u ovom hotelu je sjajno. Osoblje je ljubazno, hotel je cist, hrana je jako ukusna. Animacija je zabavna i nenametljiva, zaista sve preporuke za ovaj prelepi hotel. Napomena- hotel je u udaljen od grada, ali nam je to bas odgovaralo.

• Putovao/la je avgusta 2016. sa porodicom

Rezime ocene
    3,5 od 5 kružića
    4,5 od 5 kružića
    4 od 5 kružića
Saveti putnika vam pomažu da izaberete pravu sobu.   Saveti o sobi (2)
Datum | Ocena
  • Prvo francuski
  • Bilo koji
Prvo srpski
5 od 5 kružića Komentar je napisan: 8. jula 2016. sa mobilne aplikacije

Posle neverovatnih 7 dana u hotelu "Palladium" sasvim sam sigurna da ce u buduce svako moje leto biti rezervisano za ovaj savrsen hotel.Na predivnom mestu,okruzenom borovinom,drvecem pomorandzi I maslina,predivnom smestaju,uz profesionalno i ljubazno osoblje koje je u svakom trenutku na raspolaganju imacete onaj najlepsi osecaj kao da ste u svom domu,tj u malom raju :).Sobe su prostrane,ciste,pogled sa terase nezaboravan,hrana je fantasticna kako dorucak,tako I vecera,kao iz bakine kuhinje,organizacija vecernjih desavanja vise nego dobra...za decu je prava uzivancija jer je previse sadrzaja za malisane.A posebne pohvale za menadzera ,Ivanu,jer upravo ona daje poseban pecat hotelu,I njena masta nema kraja :).Toliku posvecenost poslu,srdacnost,predusretljivost svakom gostu nisam jos videla:).
Sto se tice plaze I mora,sve u blizini hotela su odlicne,more je nestvarno...tako da kao turisticki radnik,I neko ko je puno proputovao od ♥ preporucujem hotel "Palladium"

Putovao/la je juna 2016. sa porodicom
4 Hvala korisniku maja1505
Banja Luka, Bosna i Hercegovina
Autor sadržaja . nivoa
3 komentara
3 komentara o hotelima
common_n_hotel_reviews_1bd8 4 poena za pomoć
4 od 5 kružića Komentar je napisan: 2. jula 2016.

Hotel pruza savrsenu uslugu i mjesto za odmor u miru i tisini. Hrana je fantasticna ( cak i djeci koja su nam tad bila mala). Jedina mana - blizina plaze......ali ni to nije neki problem, koje je dosao na uzivanje sa dobrim raspolozenjem.

• Putovao/la je septembra 2015. sa porodicom
1 Hvala korisniku tamarakudra
Zemun, Srbija
Autor sadržaja . nivoa
common_n_hotel_reviews_1bd8 5 poena za pomoć
5 od 5 kružića Komentar je napisan: 29. septembra 2015.

Sve nam se dopalo. Sobe prostrane, čiste, menjaju peškire svaki ili svaki 2. dan. Osoblje profesionalno i prijatno. Sve što smo tražili - dobili smo. Na primer, mogli smo po želji, kao da je naša, da koristimo mikrotalasnu pećnicu u baru hotela iako to nije predviđeno tj nije usluga koju standardno dobijate u hotelu. Zatim, pošto je noću bilo komaraca dobili smo zaštitne tablete sa aparatom. Mislim da ni to nije u okviru standarda usluge tako da smo i po ovom pitanju imali benefit. Iako je iznošenje hrane i pića iz trpezarije zabranjeno, nikad nam nisu prigovorili što za dete iznosimo čokoladno mleko. Kuvar je uz svaki obrok sa vama da vas pita i čuje vaše mišljenje o hrani.

Lokacija: izvrsna za spavanje jer je hotel u šumi. Plaža nije daleko ali nije ni blizu. Pešice se stepeništem stigne za 10-15 min, a u povratku bar 20 min lagano jer je uspon strm.

hrana: raznovrsna, kvalitetna, ukusna i zadovoljava nutricionističke preporuke

Plaža: pesak i ponegde šljunak. Pogodna za malu decu ali i za starije.

Sve u svemu osećali smo se kao da smo u hotelu kod dugogodišnjih prijatelja.

Savet o sobi: sobe u A bloku su najbliže trpezariji, parkingu i izlazu iz hotelskog kompleksa.
Prikaži još saveta o sobama
  • Putovao/la je septembra 2015. sa porodicom
5 Hvala korisniku mladen210
Pančevo, Srbija
common_n_hotel_reviews_1bd8 7 poena za pomoć
4 od 5 kružića Komentar je napisan: 18. marta 2015.

Proslo leto smo bili tamo,pocetkom Jula i imamo ugl se ostala smenjuju dnevno.avnom recvi hvale,s tim da se mora uzeti u obzir da smo dobili ono sta smo i ocekivali,tj,trazili. Naime,hotel je par km udaljen od okolnih mesta,sto smo mi i zeleli,jer nismo svako vece hteli da idemo u setnje. Plaza je udaljena oko 500-700 m,(kroz sumicu,nizbrdo,a moze i ravnije putem,ali je dalje),ali je ona zato predivna,cista,sa tirkiznom bojom vode i poludivlja,nema kafica i lezaljki. To se sve nama posebno svidelo,a sa strane ima drugih plaza sa vise sadrzaja. Hrana je za taj rang hotela bila veoma dobra,raznovrsna. Postoje jela koja se svakodnevno ponavljaju,ali se ostala svakodnevno menjaju. Sobe su solidne,a posebno bih pohvalio room service,posto se posteljina i peskiri menjaju svaka 2 dana. Mane su sto je namestaj malo zastareo (ali je funkcionalan),bazen se u 19h zatvara i sto su cene u pool baru previsoke. Nocu je posebno prijatno,jer je hotel okruzen borovom sumom i nijednom nismo imali potrebu za klimom. Vec se raspitujemo i ove godine verovatno opet idemo tamo.

Savet o sobi: Izbegavajte sobe u prizemlju zgrade do recepcije
Prikaži još saveta o sobama
  • Putovao/la je jula 2014. sa porodicom
7 Hvala korisniku Neletaksista
Ivana S, Διευθυντής objekta Palladium Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentar, 5. maj 2015.
Dear @Neletaksista,

we are very glad you and your family had nice time in our hotel.
It shows that our efforts are worth of trying.

As concern the furniture we must agree with you, and I'm using this opportunity to announce that the renovation it is in our plans in the next few years (the last one was in 2011).

We are sorry that you didn't like the prices of the pool bar, but I must say that these are the avarage prices in the area and that we will keep them same and this year. At contrary we hope to improve the quality of the service and the products.
And finaly, the pool is being close in 19h as the restaurant terace is just near the pool, and the dinner starts at 19:30.

We are waiting you again in our hotel and hope you will have the same wonderful time.

Regards
on behalf of Palladium hotel
Ivana Stanojevic
Manager
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Kriopigi i okolini
Na udaljenosti od 0.5 km
Anna Hotel
Br. 1 od 19 u: Pefkohori
4.5 od 5 kružića 306 komentara
Prikaži cene

Palladium Hotel – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Palladium Hotel

Raspon cena (za noć): 7.979 RSD - 24.051 RSD
Kategorija hotela:Zvezdice: 3 — Palladium Hotel 3*
Broj soba: 60
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Booking.com i Bookgreece.com jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Palladium Hotel. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Palladium Hotel Kriopigi

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?