“Možda caciki?”
Komentar o hotelu Kassandra Bay Hotel

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
Kassandra Bay Hotel
Rangiran na 6. mestu od 12 hotela u Kriopigiju
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original
Komentar je napisan: 31. jul 2014.

Moj dečko i ja boravili smo u ovom hotelu od kraja juna dok 1. jula i uživali smo u svakom trenutku!
Priznajem, nismo znali tačno šta da očekujemo zbog nekih ljudi ovde koji kukaju, ali uživali smo! Naš savet za one koji razmišljaju o tome da odsednu ovde jeste da definitivno to urade! Ignorišite one koji ovde traže uslugu od 5 zvezdica - očigledno moraju da olabave novčanik i odu na drugo mesto...

Nema ništa loše ni sa čime vezanim za ovaj hotel!
Sobe su divne sa besprekornim kupatilima, najbolja koja sam ikada imala u Grčkoj - ima dovoljno mesta za odeću i garderober sa fiokama, kao i noćni stočić. Naša soba je imala baštenska vrata do terase, koja je bila prostrana i divna da zadrži svež vazduh u sobi. Na terasi su bili sto i 2 stolice, kao i prostirka za mokre peškire, bikinije i slično. (Bili smo na prizemlju).

Da; Nema televizora u sobi, ali ne razumem zašto bi iko išao na odmor i izabrao da sedi u sobi i gleda televizor - pogotovo obzirom da bi većina kanala bila grčka...

Jedino poboljšanje sobe koje nam je palo na pamet jeste da se doda mini frižider, što bi pomoglo da flaširana voda ostane hladna. Mada, dostupna je u baru i osoblje će sa zadovoljstvom ostaviti flaše u frižideru preko noći za one koji, na primer, žele da ih izvade naredni dan.

Dovoljno ležaljki i suncobrana, sjajna okolina bazena i lepa bašta u okolini bara. Prelepa mala zamka za sunce! Roštilj večeri su se održaledva puta tokom našeg boravka od nedelju dana i bile su sjajne. Ogromne porcije, čak i repete!

Bar je sjajan, sjajno osoblje! I pristojne cene sa veoma tipičnim „engleskim” pićima su stavili u klasu kao i svoje „kućne” specijale i zato su cene bile iste. A i nije bilo mere „za jednu osobu”.

Iako je brdo pomalo vežba, ne vidim potrebu da se neko žali na to... Ovde ima dovoljno upozorenja na to, tako da oni koji ipak odluče da borave tamo zanemarujući to, imaju samo sebe da krive ako se muče posle sa time... Lično, svidela mi se šetnja posle fantastične hrane u hotelu, to je savršena prilika da se izgore neke od onih nevaljalih kalorija! (Mislim da su oni koji se žale na hranu neupućeni u stil grčke kuhinje jer mi nismo primetili nijednu manu! Takođe, jeli smo nešto drugo svaki dan, tako da mislim da ima i više nego dovoljno izbora).

Sjajna prijateljski nastrojena atmosfera! Nije bilo dece kada smo mi bili tamo, iako je prijatno za porodice. Mi smo bili jedan od dva mlada para među starijim parovima koji su bili izuzetno prijatni, redovni gosti koji su nas sa zadovoljstvom savetovali na kojim sjajnim mestima da jedemo i koja mesta da posetimo.
Dobro smo se sprijateljili sa jednim parom sa kojim smo proveli većinu večeri u selu.

Deset minuta nizbrdo je do plaže, što je prelepo. Tamo ima toaleta i bar. 15 minuta uzbrdo do sela - obavezno posetite Edija u kazablanka baru! Mnoštvo izbora restorana, kafića i supermartketa (kao i apoteka i lekar koji je dežuran 24h, što je uvek dobro znati). Obavezno probajte girose dok ste tamo! Za između 1 i 3 eura, kalorični su, ali ukusnu! (naslov recenzije potiče od dobrog momka u radnji girosa, levo, na vrhu brda, koji mi je ponudio izbor svega za moj giros po istoj ceni.... završivši sa „caciki, možda”)
Caciki je sos baziran na jogurtu, koji je, usput, sjajan!

Postoji redovan prevoz autobusom približno svakih sat i po vremena. Ide ka svim gradovima duž obale u oba pravca za 1,60 eura po osobi! Obavezno idite do Haniotija i Kalitee. Kalitea ima prelepu plažu i GOMILU prodavnica. Takođe bih preporučila da uzmete/kupite masku za ronjenje za plaže! Ima mnogo podvodnog života koji treba da se vidi.

Poslednje, ali ne najmanje važno, u hotelu imaju 2 slatke male mace (za jednu od kojih bih rekla da dosad nosi mačiće), koje nama lično nisu smetale ni najmanje. Mada, jedno jednostavno „šic” će ih oterati, za razliku od posebno okrutnog nemačkog gosta, za kojeg sam videla da je ŠUTNUO mačku preko restorana. Zaista nema potrebe za time...

Ako ste u mogućnosti, preporučili bismo da iznajmite kola; mi ćemo to uraditi ako se vratimo jer mislimo da još uvek tamo ima toliko toga da se vidi!

100% preporučujem i uz malo sreće, vratićemo se tamo!
Uživajte u boravku!

4  Hvala korisniku frankiilou_17
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je Енглески na www.tripadvisor.co.uk. Prikaži original
Napišite komentar

Komentar je napisan: pre 6 dana

Datum boravka: juna 2017.
Hvala korisniku Paul D
Komentar je napisan: 10. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: juna 2017., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Fred Z
Komentar je napisan: 6. mart 2017.

• Datum boravka: septembra 2016., putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku robert c
Komentar je napisan: 17. septembar 2016.

Savet o sobi: There are no good rooms here the noise from people in the corridors at all times is just a total pai...
Prikaži još saveta o sobama
  • Datum boravka: septembra 2016., putovao/la je sa prijateljima
1  Hvala korisniku RoyalShipHotel
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Kriopigi i okolini
Na udaljenosti od 1.4 km
Anna Hotel
Br. 2 od 18 u: Pefkohori
395 komentara
Prikaži cene

Kassandra Bay Hotel – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Kassandra Bay Hotel

Adresa: Kriopigi, Kriopigi 63077, Grčka
Lokacija: Grčka > Centralna Makedonija > Okrug Halkidiki > Kasandra > Kriopigi
Pogodnosti:
Stil hotela:
Rangiran na 6. mestu od 12 hotela u Kriopigiju
Raspon cena: 3.948 RSD - 9.921 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 2,5 — Kassandra Bay Hotel 2.5*
Broj soba: 46
Poznat i pod nazivom:
Kassandra Bay Kriopigi
Hotel Kassandra Bay

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?