Kontaktirajte smeštajni objekat da biste proverili raspoloživost.
Dostupni su slični hoteli.
Prikaži sve
1.439 rezultata
Komentar je napisan: 26. jul 2017.

Naplacuje se Wi.Fi.,sto vuse niko ne radi Naplacuju se lezaljke ga goste hotela,
Nema ko da ponese prtljag posto se ne dozvoljava pristup kolima radi istovara,sto je veoma los prvi utisak. Osoblje je veoma ljubazno i pokusavaju da isprave propuste vlasnika hotela.
Hrana je pristojna ali se jede u dve smene sto se mora popraviti

• Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovim hotelom
2  Hvala korisniku 707petaru
Paphotels S, Front Office Manager objekta Alexander The Great Beach Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. oktobar 2017.

Dear 707petaru ,
thank you for sharing a review of your stay with us! It is great to hear you enjoyed our prime location and unique beach. We truly appreciate your feedback on all aspects you mention, and all are taking part in us offering top quality hospitality services to our guests, making them feel at home. Our team is working hard towards this goal everyday. It would be our sincere pleasure to welcome you again to Alexander the Great Beach Hotel upon your next visit to beautiful Halkidiki! Until then, we wish you all the best.
Kind regards, Katerina Moliko - Front Office Manager, Alexander the Great Beach Hotel

Komentar je napisan: 25. jul 2017. sa mobilne aplikacije

S obzirom na vidjene komentare o starim i dosta zapustenim sobama,rezervisali smo renoviranu sobu s pogledom na more.To smo i dobili u jednoj od vila.Zadovoljni sobom,jednostavno,ali ukusno i funkcionalno renoviranim kupatilom,velikom terasom,s pogledom na more.Zadovoljni i odrzavanjem i higijenom sobe.Okruzenje puno zelenila,stalno se odrzava,zaliva,kultivisu se vocnaci mandarina i zasadi smokava.Sve deluje kao da ste na lepo odrzavanom privatnom posedu.Osoblje jeljubazno,organizovano i ne stoji primedba o dugom cekanju na veceru.Najduze cekanje je bilo 2 minuta.Jedina zamerka hotelu je povremei neprijatan miris kanalizacije koji se sirio pred promenu vremena.Placanje sefa i seta suncobrana i lezaljki mi nije smetalo,ali interneta jeste,prosto je uvredljivo u vreme kad u vecini kafica imate slobodan internet.Lakse bi mi bilo da je to uracunato u ukupnu cenu hotela.Plaza je besprekorna,sa lepo rasporedjenim lezaljkama,cija udaljenost jednih od drugih ostavlja prostor za neophodnu privatnost.Odrzava se veoma cisto,osoblje u baru je ljubazno i zaista mi nije bilo zao platiti koristenje lezaljki.Velika zamerka se odnosi na nedostatak toaleta na plazi,pa sam u kabini za presvlacenje dozivela "neprijatan"prizor.Lift koji vodi do plaze radi besprekorno i velika je pomoc svima,a posebno porodicama s malom decom.Mislim da se uradilo dosta na poboljsanju kvaliteta boravka u ovom hotelu i da uz jos par primedbi koje sam navela,moze da se dovede do zavidnog nivoa.Sve u svemu,zadovoljni boravkom i odmorom u tisini uz cvrkut ptica,nadamo se ponovnom boravku na ovom predivnom mestu.

Datum boravka: jul 2017.
3  Hvala korisniku Zorica N

Dear Zorica N ,
thank you for taking the time to post a review on your experience with us! Your feedback is valuable to us, as it contributes to our goal of offering top quality services to our guests, with our staff being at your disposal 24 hours a day. We would like to let you know that our hotel offers a variety of room types, fit for every guest's personal preference & budget. We would love to welcome you again and provide you with an accomodation experience tailored to your needs. Until then, happy travels!

Komentar je napisan: 9. jul 2017. sa mobilne aplikacije

U julu 2017.godine bila sam na odmoru sa porodicom. Sobe su srednjeg kvaliteta, u negativnom smislu bih istakla mali i los bracni krevet, slobodno mogu reci jedan od najlosijih koje se po hotelima vidjela. Ono sto me neprijatno iznenadilo je sto se sve dodatno naplacuje, sef za 6 dana smo platili 12€, naravno ukoliko uzmete manje dana jos je skuplje po danu. Wifi 72h isto 12€. Na plazi lezaljke smo platili 15€ dan, moze i jeftinije ako uplatite sve dane u hotelu itd. Sve u svemu za 21. vijek previse reklo bi se podrazumijevanih stvari koje se naplacuje. Hrana jednolicna i meni se zaista nije dopala, ali to je stvar ukusa. Plaza i more su divni. Higijena zadovoljavajuca.

Datum boravka: jul 2017.
3  Hvala korisniku 985super

Dear 985super ,
we greatly appreciate you taking the time to provide us with such detailed feedback about your stay. I am very sorry to hear that several things throughout your stay did not meet your expectations. Please note that your concerns have been passed on to our Management. We do hope you will give us another chance to turn your experience around in the future. I am personally looking forward to welcoming you back to our hotel. Best regards, Katerina Moliko - Front Office Manager of Alexander the Great Beach Hotel

Komentar je napisan: 5. jul 2017.

Ljubazno i divno osoblje,posebna pohvala za dve sestre i jos jednu devojku,nazalost ne imena.Hrana ukusna i raznolika.Higijena i ciscenje soba i celog hotelskog kompleksa na zavidnom nivou.Plaza je prelepa i uredjena.Raj za porodicu i pravi odmor.Za svaku preporuku.

• Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovim hotelom
Hvala korisniku jovanaz921
Komentar je napisan: 16. jun 2017.

Budući da smo sa dvoje male dece boravili u ovom hotelu, naše iskustvo je fenomenalno. Samo reči hvale za osoblje, hranu, lokaciju. Plaža je nesvakidašnja, čista, divan sitan pesak kao i ulaz u vodu, odlično pozicionirane ležaljke i suncobrani, nisu prenatrpani. Hrana u hotelu je sveža, ukusna, zdrava i raznovrsna. Širok je izbor i za svačiji ukus se nađe ponešto. Standard sobe su pristojne, čiste, svaki dan se održavaju. Jedina mana je što se ležaljke na plaži i Wifi naplaćuju dodatno. Mislim da bi bilo bolje i podići cenu hotela za koji eur po danu ali da si rasterećen po pitanju boravka na plaži jer je ona najbolje što hotel nudi. Sigurno ćemo se vratiti!

Savet za sobu: Deluxe sobe su nove i bolje opremljene, ali su i standard sasvim dobar izbor, pogotovo na višim spratovima, pogled more.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
4  Hvala korisniku Sanja M