Kriopigi Hotel
  • Besplatan internet
Palladium Hotel(Kriopigi)
  • Doručak je uključen
FiltrirajSvi jezici
Komentar je napisan: 2. mart 2016.

Plaza daleko za peske ali u sezoni ide vozic ili sopstvenim kolima ako imate decu.
Hrana prosecno dobra,malo salate i voca.No ukusi su takodje razliciti.
Uvece nemate neki prostor za setnju..Ali sve u svemu za kupanje(plaza super)i vazduh odlican.

Savet o sobi: Visi spratovi prekrasan pogled.
  • Datum boravka: septembra 2015., putovao/la je sa porodicom
5  Hvala korisniku Mirjanatrip
Komentar je napisan: 24. avgust 2015.

Porodica sa dvoje dece provela je 8 dana u junu. Soba sa 1 bračnim krevetom i krevetima na sprat je prostrana i čista. Hrana je bila odlična i raznovrsna. Osoblje u hotelu bilo je ljubazno. Wi-Fi je spor i često je bio u prekidu. Plaža je prelepa ali deo plaže rezervisan za goste hotela je dosta udaljen sa malim suncobranima.

• Datum boravka: juna 2015., putovao/la je sa porodicom
9  Hvala korisniku Goran V
Komentar je napisan: 16. avgust 2015.

Vratili smo se pre par dana iz ovog hotela. Relativno mlada porodica sa dvoje male dece. Hotel je cist, klopa je fenomenalna ( sef kuhinje izlazi svaki obrok da pozdravi goste i prikupi utiske to jos nigde nismo doziveli), jeste malo dalje od plaze ali vozic resava taj problem ( vozac je super nasmejan, ljubazan...), plaza ce redovno cisti i ako ste na all lezaljke se ne placaju. Bukvalno svi u hotelu su prijateljski raspolozeni pa cak i oni koji rade u baru na bazenu, a slozicete se njih najcesce davimo.
E sad, na svo nase odusevljenje i uverenje kako smo "uboli ekstra dobar hotel", dogodi nam se neprijatnost. Mladje dete u sred odmora dobije boginje . Ocaj, naravno nssa agencija nas otkaci ( aranzman je poceo i to je to). Dete mora u karantin i mi resimo da ostanemo pa cemo na smenu...... pa sta nam Bog da. I naravno gest koji nas je kupio za sva vremena : pozove nas menadzer hotela, koji je vec kontaktirao nasu agenciju, ponudi da nam refundira ono sto nismo koristili BEZ BONUSA, jer brine o reputaciji hotela i ostalim gostima. Mi naravno, spakujemo se i odemo uz veliku zahvalnost. Sutradan su nas pare cekale kod subagenta.
Svakome ko zeli pravi odmor preporucujemo ovaj hotel, a mi odosmo dogodine opet da nastavimo gde smo stali

• Datum boravka: avgusta 2015., putovao/la je sa porodicom
7  Hvala korisniku Jelena978
Komentar je napisan: 16. avgust 2015.

Hrana svaki dan ista, vozić ide na plažu na svakih sat vremena stim da morate pola sata ranije čekati da bi uopšte ušli, bazen ispred hotela obložen folijom izgleda užasno,piće služe u plastičnim čašama, suncobrani na plaži su mali i veoma loši. Sobe su velike i čiste.

• Datum boravka: avgusta 2015., putovao/la je sa porodicom
3  Hvala korisniku Milena62
Komentar je napisan: 13. januar 2015.

Letovao sam u julu 2014 g. Iako je hotel udaljen od plaže, meni i mojoj porodici se dopao, hrana je bila pristojna, usluga odlična, higijena u hotelu je bila na zavidnom nivou, naročito po pitanju čišćenja soba. Plaža je bila čista i uredna veoma prihvatljiva za decu.

Savet o sobi: ako ste sa dvoje dece, sobe na spratu su predivne.
  • Datum boravka: jula 2014., putovao/la je sa porodicom
10  Hvala korisniku Vlada512