“Solidno”
Komentar o hotelu Kriopigi Hotel

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 8 sajtova!
Kriopigi Hotel
Rangiran na 4. mestu od 12 hotela u Kriopigiju
Komentar je napisan: 30. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Bili smo u julu 2016. Cetvoroclana porodica,deca 3 i 7 g. U family sobi s krevetima na sprat. Soba je sasvim ok,terasica dovoljno velika. Bili smo na prvom spratu i idgovaralo nam,jer lift je baš cesto bio u kvaru,tako da ovi sa visih spratova su uglavnom šetali do gore. Bazen i bar sasvim dobri,ali se moze desiti da nema lezaljki ni suncobrana,onda sedite na nekim stolicMA. Hrana je idlicna,stvarno za svakog ponesto,mi smo baaaas zadovoljni hranom. Animacija dece nije NI BLIZU onog sto smo ocekivali. Animatori su kao tu preko dana,a u stvari samo odradjuju,tj.ne rade nista,osim 20 min uvece,kao mini disco,gde sva deca posle muzickih stolica plaču... A sad plaža: koja plaža?!? :-) suncobrana i lezaljki ima 5/6 a vikendom ih nema uopste i placaju ih svi(i oni u all incl.) Pa amo morali da placamo nekim drugima oko 9 evra za 2 sata na plazi( samo smo toliko mogli,jer mladje dete spava preko dana). Dakle:nema tuš(osimjednog baš udaljenog),nema vode,nema bara,restorana,nema interneta,dolaze dečica iz kampa(svaki san njih 80) naguraju se s turistma...totalni haos!! Vozic je slatka zabava,ali ide na sat vremena. Oni tamo zaposleni u hotelu ,su ustvati robovi...jadni ljudi,prosto ti neprijatno bilo sta da trazis,rade bukvalno ceo dan,do ponoći i ujutru pre 8 vec su tu. Znojavi prljavi,flekavi,nije im do zivota... inace,sve su tamo porodice s decom,tek poneko od mladih zaluta...totalno izbezumljeni ha ha. Samo sam jedno vece "prosetala" ,oskreno nema bas nista sem par kafica...ulica prometna,kao nasa ibarska...a okolo turisti? !? mi smo bili 8 noći,to je vise nego dovoljno jer i deca se smore od hotela za to vreme...

Datum boravka: jula 2016., putovao/la je sa porodicom
2  Hvala korisniku Ivana S
Napišite komentar

Komentar je napisan: 2. mart 2016.

Plaza daleko za peske ali u sezoni ide vozic ili sopstvenim kolima ako imate decu.
Hrana prosecno dobra,malo salate i voca.No ukusi su takodje razliciti.
Uvece nemate neki prostor za setnju..Ali sve u svemu za kupanje(plaza super)i vazduh odlican.

Savet o sobi: Visi spratovi prekrasan pogled.
Prikaži još saveta o sobama
  • Datum boravka: septembra 2015., putovao/la je sa porodicom
4  Hvala korisniku Mirjanatrip
Komentar je napisan: 24. avgust 2015.

Porodica sa dvoje dece provela je 8 dana u junu. Soba sa 1 bračnim krevetom i krevetima na sprat je prostrana i čista. Hrana je bila odlična i raznovrsna. Osoblje u hotelu bilo je ljubazno. Wi-Fi je spor i često je bio u prekidu. Plaža je prelepa ali deo plaže rezervisan za goste hotela je dosta udaljen sa malim suncobranima.

• Datum boravka: juna 2015., putovao/la je sa porodicom
9  Hvala korisniku Goran V
Komentar je napisan: 16. avgust 2015.

Vratili smo se pre par dana iz ovog hotela. Relativno mlada porodica sa dvoje male dece. Hotel je cist, klopa je fenomenalna ( sef kuhinje izlazi svaki obrok da pozdravi goste i prikupi utiske to jos nigde nismo doziveli), jeste malo dalje od plaze ali vozic resava taj problem ( vozac je super nasmejan, ljubazan...), plaza ce redovno cisti i ako ste na all lezaljke se ne placaju. Bukvalno svi u hotelu su prijateljski raspolozeni pa cak i oni koji rade u baru na bazenu, a slozicete se njih najcesce davimo.
E sad, na svo nase odusevljenje i uverenje kako smo "uboli ekstra dobar hotel", dogodi nam se neprijatnost. Mladje dete u sred odmora dobije boginje . Ocaj, naravno nssa agencija nas otkaci ( aranzman je poceo i to je to). Dete mora u karantin i mi resimo da ostanemo pa cemo na smenu...... pa sta nam Bog da. I naravno gest koji nas je kupio za sva vremena : pozove nas menadzer hotela, koji je vec kontaktirao nasu agenciju, ponudi da nam refundira ono sto nismo koristili BEZ BONUSA, jer brine o reputaciji hotela i ostalim gostima. Mi naravno, spakujemo se i odemo uz veliku zahvalnost. Sutradan su nas pare cekale kod subagenta.
Svakome ko zeli pravi odmor preporucujemo ovaj hotel, a mi odosmo dogodine opet da nastavimo gde smo stali

• Datum boravka: avgusta 2015., putovao/la je sa porodicom
7  Hvala korisniku Jelena978
Komentar je napisan: 16. avgust 2015.

Hrana svaki dan ista, vozić ide na plažu na svakih sat vremena stim da morate pola sata ranije čekati da bi uopšte ušli, bazen ispred hotela obložen folijom izgleda užasno,piće služe u plastičnim čašama, suncobrani na plaži su mali i veoma loši. Sobe su velike i čiste.

• Datum boravka: avgusta 2015., putovao/la je sa porodicom
3  Hvala korisniku Milena62
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Kriopigi i okolini
Na udaljenosti od 0.6 km
Palladium Hotel
Br. 3 od 12 u: Kriopigi
114 komentara
Prikaži cene

Kriopigi Hotel – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Kriopigi Hotel

Adresa: Kriopigi 63077, Grčka
Lokacija: Grčka > Centralna Makedonija > Okrug Halkidiki > Kasandra > Kriopigi
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatan brzi internet (WiFi) Besplatni parking Pogodno za decu/porodice Restoran Usluga u sobama Besplatan uslužni mini-bus Spa centar Apartmani Bazen
Stil hotela:
Rangiran na 4. mestu od 12 hotela u Kriopigiju
Raspon cena: 7.501 RSD - 16.420 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 3 — Kriopigi Hotel 3*
Broj soba: 178
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Hotels.com, Expedia, 5viajes2012 S.L. i Booking.com jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Kriopigi Hotel. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?