“Atgffd55468”
Komentar o hotelu Porto Carras - Meliton

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 10 sajtova!
Porto Carras - Meliton
Rangiran na 1. mestu od 8 hotela u Neos Marmarasu
Komentar je napisan: 26. septembar 2016.

Datum boravka: septembra 2016., putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku At555111
Napišite komentar

Komentar je napisan: 25. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Hotel je divan, bio sam sa porodicom. Oduševljeni smo izvrsnom hranom, prostranim teniskim terenima, velikim i uređenim bazenima. Sobe su veoma čiste i uredne, osoblje se maksimalno trudi. Prijatno sam iznenađen i zaista jedva čekam da odvojim ponovo malo vremena i posetim ovaj fantastičan hotel.. Sjajna uspomena.

Datum boravka: septembra 2016., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Алекса П
Komentar je napisan: 25. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Veoma sam zadovoljan hotelom. Rezort je predivan,i blizu je plaže. Poseduje spa centar,kao i spoljašnji i unutrašnji bazen. Zaposleni su veoma ljubazni. Sve pohvale ,svakako planiram ponovo da se vratim!

Datum boravka: septembra 2016., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Stefan C
Komentar je napisan: 24. septembar 2016.

Peti put u Porto Karasu u Melitonu, neponovljivi dozivljaji, sjajna atmosfera, divni ljudi... Ilijana Stengu i njen tim rade sjajan posao. Bravo! Prelep eksterijer, u kome se osecate uvek magicno i velicanstveno. Svaka preporuka!

• Datum boravka: septembra 2016., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku PiloArtPilo
Komentar je napisan: 24. septembar 2016.

Uvek divno u hotelu kao što je Meliton. Prijatno osoblje i sjajna atmosfera... Uz sve to i odlična hrana i najbolje od svega - plaža na dohvat ruke. Svaka preporuka kako za porodicu tako i za one koji žele doći sami i uživaju u rajskom provodu.

• Datum boravka: septembra 2016., putovao/la je poslovno
2  Hvala korisniku DrJovicevic
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Neos Marmaras i okolini
132 komentara
Na udaljenosti od 18.2 km
Miraggio Thermal Spa Resort
Prikaži cene

Porto Carras - Meliton – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Porto Carras - Meliton

Adresa: Neos Marmaras 63081, Grčka (Prethodno Meliton Thalasso & Spa)
Broj telefona:
Lokacija: Grčka > Centralna Makedonija > Okrug Halkidiki > Sitonija > Neos Marmaras
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Plaža Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatan doručak Besplatni parking Pogodno za decu/porodice Restoran Usluga u sobama Besplatan uslužni mini-bus Apartmani Bazen Pristup za invalidska kolica
Stil hotela:
Rangiran na 1. mestu od 8 hotela u Neos Marmarasu
Raspon cena: 8.116 RSD - 29.482 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 5 — Porto Carras - Meliton 5*
Broj soba: 480
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Expedia, Hotels.com, Booking.com i 5viajes2012 S.L. jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Porto Carras - Meliton. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Porto Carras Meliton Hotel Sithonia
Meliton Thalasso Hotel
Meliton Thalasso Resort

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?