Porto Carras - Sithonia
78 US$
Booking.com
  • Besplatni parking
Porto Carras - Meliton(Neos Marmaras)
221 US$
174 US$
Agoda.com
  • Doručak je uključen
Lagomandra Beach Hotel(Neos Marmaras)
  • Besplatni parking
Lagomandra Hotel & Spa(Neos Marmaras)
  • Besplatni parking
Star Paradise Hotel(Neos Marmaras)
  • Besplatni parking
Poseidon Resort Hotel(Neos Marmaras)
Agoda.com
1.111 rezultat
Komentar je napisan: 3. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Bila sam sa porodicom 2014 i opet smo se odlucili za ovaj hotel ove godine. Sve pohvale za uslugu u odnosu na 2014. Izbor pica je bolji, sad u AI ulazi frape nescafe i veci izbor sokova. Takodje izbor hrane je mnogo bolji, pica se npr sluzi svaki dan za rucak i veceru. Hrana je fenomenalna i rasnovrsna i stvarno mislim da za svakog ima da se nadje po nesto. O cistoci ne bih ni da pricam previse jer je i 2014 sve bilo na najvisem nivou. Animacija za decu je organizovana svako vece pored bara na plazi. Osoblje izuzetno ljubazno.
Plaza je divna, velika i cista. Ove godine su produzili deo plaze tako da nema guzve.
Wi Fi radi odlicno u svi delovima hotela i naravno besplatan je.
Sve u svemu odlican hotel koji moze da parira mnogo skupljim hotelima u Grckoj.
Naravno dolazimo sledece godine.

Datum boravka: septembar 2016., putovao/la je sa porodicom
4  Hvala korisniku Vesna O
Komentar je napisan: 30. avgust 2016.

Odlican hotel sa dobrim sadrzajima i hranom za svaciji ukus. Animacije na plazi i za djecu i za odrasle. Ugodjaj je jedino,donekle,kvario vjetar koji je bio stalno prisutan.Ne znam da li je tako uvijek ili samo u avgustu.... Vraticemo se ponovo!

Savet o sobi: Poridicna soba sa bocnim pogledom na more
Datum boravka: avgust 2016., putovao/la je sa porodicom
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovim hotelom
Hvala korisniku mamidao
Komentar je napisan: 28. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Vredi svaku paru, hotel je prelep, more i plaža su čisti, hrana raznovrsna i ukusna, sobe su super. Bio sam porodično, nas četvoro. Imam samo jednu zamerku, pomoćni ležaj ne izgleda najbolje i nije baš udoban, ali hotel sve u svemu zaslužuje 5*!!!

Datum boravka: jul 2016., putovao/la je sa porodicom
2  Hvala korisniku Petar J
Komentar je napisan: 26. jul 2016.

hotel PORTO CARAS SITONIJA ima nevidjeno dobru hranu bukvalo ne postoji ni jedno jelo koje nije gotovo savrseno,kuvari su mrak i hrana je uvek sveza,jako korektnu uslugu i dosta prostora u sobama. Plaze su sasvim korektne sa svim adneksima koji mogu biti nesto bolji za tu ktegoriju pogovtovo mislim na kafe pored plaze i mali bazencic.Teretana je jako mala i spa je ispod kategorizacije hotela nrocito onaj deo koji se ne placa.Odlican pogled sa svih soba rasterecuje nas brige o bad location room sto je jedna od najboljih karakteristika hotela.Sve u semu za te pare i s svim akcijema u toku cele godina Porto Caras Sitonija je hotel izbora za porodicne varijante i odmor.Ps mali problem su dece koje ima jako mnogo pa u koliko cika ivriska u toku dna nekome ne smeta onda je to hotel u ovoje regiji za svaku preporuku u delu best price.

• Datum boravka: septembar 2015., putovao/la je sa porodicom
4  Hvala korisniku siriustravelagency
Komentar je napisan: 25. jul 2016. sa mobilne aplikacije

S obzirom da godinama letujem na drugim destinacijama i da su mi mnogi rekli da u Grckoj necu dobiti ni priblizno onome sto se dobija u Turskoj kad je all inclusive u pitanju ja sam prijatno iznenadjena.Tacno je da je all inclusive u vec pomenutoj zemlji da kazem sadrzajniji,ali i pojedine stvari se razlikuju od hotela do hotela. U Sithonia htl-u usluga je sasvim zadovoljavajuca sto se svega tice.Ima nekih stvari koje su mi smetale,ali su one zanemarljive da bi mi pokvarile letovanje.Porto Carras je jedan veoma lep i ogroman kompleks koji vredi posetiti,a hotel Sithonia odlican odabir za uzivanje u letnjem odmoru.

Datum boravka: jun 2016., putovao/la je sa porodicom
5  Hvala korisniku natasabz