Primetili smo da koristite nepodržani pregledač. Veb-sajt TripAdvisor se možda neće prikazivati ispravno.
Podržavamo sledeće pregledače:
Želite li najniže cene hotela? Na pravom ste mestu. Proveravamo preko 200 sajtova za vas.

“Ne bas 5 * ali nije ni lose” 4 od 5 kružića
Komentar o hotelu Porto Carras - Sithonia

Najbolje cene od do
Unesite datume da biste videli najbolje cene
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 2 sajta!
Porto Carras - Sithonia
Rangiran na 1. mestu od 9 hotela u Neos Marmarasu
2 komentara
common_n_hotel_reviews_1bd8 3 poena za pomoć
“Ne bas 5 * ali nije ni lose”
4 od 5 kružića Komentar je napisan: 23. septembra 2016. sa mobilne aplikacije

Bila sam sa svojom porodicom (suprug i blizanci od 2 godine) i roditeljima. Zahvaljujuci agencijskim popustima povoljno smo prosli.
Hotel je all koncepta i hrana je vrlo ukusna. Sadrzaj za decu je raznolik, parkic sa ljuljaskama, klackalicama itd do organizovane decije zurke sto je nama zaista koristilo. Mislim da su se potrudili da deca imaju jako lepu anumaciju.
Hotel je stariji i iskreno ne odgovara mu 5 *. Tepisi u hodniku imaju neki neprijatni miris i bilo nam je potrebno par dana da se naviknemo.
Osoblje je ljubazno i usluzno.
Sve u svemu mozda bih se jednog dana vratila, pod uslovom da ga renoviraju...

Putovao/la je septembra 2016. sa porodicom
1 Hvala korisniku sandrabg86
Napišite komentar

839 komentara iz naše zajednice

Pogledajte komentare za
Rezime ocene
    4 od 5 kružića
Saveti putnika vam pomažu da izaberete pravu sobu.   Saveti za sobe
Datum | Ocena
  • Bilo koji
Prvo srpski
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 poena za pomoć
5 od 5 kružića Komentar je napisan: 3. septembra 2016. sa mobilne aplikacije

Bila sam sa porodicom 2014 i opet smo se odlucili za ovaj hotel ove godine. Sve pohvale za uslugu u odnosu na 2014. Izbor pica je bolji, sad u AI ulazi frape nescafe i veci izbor sokova. Takodje izbor hrane je mnogo bolji, pica se npr sluzi svaki dan za rucak i veceru. Hrana je fenomenalna i rasnovrsna i stvarno mislim da za svakog ima da se nadje po nesto. O cistoci ne bih ni da pricam previse jer je i 2014 sve bilo na najvisem nivou. Animacija za decu je organizovana svako vece pored bara na plazi. Osoblje izuzetno ljubazno.
Plaza je divna, velika i cista. Ove godine su produzili deo plaze tako da nema guzve.
Wi Fi radi odlicno u svi delovima hotela i naravno besplatan je.
Sve u svemu odlican hotel koji moze da parira mnogo skupljim hotelima u Grckoj.
Naravno dolazimo sledece godine.

Putovao/la je septembra 2016. sa porodicom
2 Hvala korisniku Vesna O
Opština Podgorica, Crna Gora
1 komentar
5 od 5 kružića Komentar je napisan: 30. avgusta 2016.

Odlican hotel sa dobrim sadrzajima i hranom za svaciji ukus. Animacije na plazi i za djecu i za odrasle. Ugodjaj je jedino,donekle,kvario vjetar koji je bio stalno prisutan.Ne znam da li je tako uvijek ili samo u avgustu.... Vraticemo se ponovo!

Savet o sobi: Poridicna soba sa bocnim pogledom na more
Prikaži još saveta o sobama
Putovao/la je avgusta 2016. sa porodicom
Komentar nabavljen u partnerstvu sa ovim hotelom

Hvala korisniku mamidao
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 poen za pomoć
5 od 5 kružića Komentar je napisan: 28. jula 2016. sa mobilne aplikacije

Vredi svaku paru, hotel je prelep, more i plaža su čisti, hrana raznovrsna i ukusna, sobe su super. Bio sam porodično, nas četvoro. Imam samo jednu zamerku, pomoćni ležaj ne izgleda najbolje i nije baš udoban, ali hotel sve u svemu zaslužuje 5*!!!

Putovao/la je jula 2016. sa porodicom
1 Hvala korisniku Petar J
Leskovac, Srbija
Autor sadržaja . nivoa
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 poena za pomoć
5 od 5 kružića Komentar je napisan: 26. jula 2016.

hotel PORTO CARAS SITONIJA ima nevidjeno dobru hranu bukvalo ne postoji ni jedno jelo koje nije gotovo savrseno,kuvari su mrak i hrana je uvek sveza,jako korektnu uslugu i dosta prostora u sobama. Plaze su sasvim korektne sa svim adneksima koji mogu biti nesto bolji za tu ktegoriju pogovtovo mislim na kafe pored plaze i mali bazencic.Teretana je jako mala i spa je ispod kategorizacije hotela nrocito onaj deo koji se ne placa.Odlican pogled sa svih soba rasterecuje nas brige o bad location room sto je jedna od najboljih karakteristika hotela.Sve u semu za te pare i s svim akcijema u toku cele godina Porto Caras Sitonija je hotel izbora za porodicne varijante i odmor.Ps mali problem su dece koje ima jako mnogo pa u koliko cika ivriska u toku dna nekome ne smeta onda je to hotel u ovoje regiji za svaku preporuku u delu best price.

• Putovao/la je septembra 2015. sa porodicom
    • 5 od 5 kružića
      Sobe
    • 5 od 5 kružića
      Čistoća
    • 4 od 5 kružića
      Usluga
2 Hvala korisniku siriustravelagency
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Neos Marmaras i okolini
Achtis Hotel
Br. 1 od 8 u: Afitos
5.0 od 5 kružića 931 komentar
Prikaži cene

Porto Carras - Sithonia – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Porto Carras - Sithonia

Objekat: Porto Carras - Sithonia
Adresa: Neos Marmaras 63081, Grčka
Broj telefona:
Lokacija: Grčka > Centralna Makedonija > Okrug Halkidiki > Sitonija > Neos Marmaras
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Plaža Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatan doručak Besplatni parking Pogodno za decu/porodice Restoran Usluga u sobama Besplatan uslužni mini-bus Apartmani Bazen Pristup za invalidska kolica
Stil hotela:
Rangiran na 1. mestu od 9 hotela u Neos Marmarasu
Raspon cena (za noć): 14.115 RSD - 36.098 RSD
Kategorija hotela:Zvezdice: 5 — Porto Carras - Sithonia 5*
Broj soba: 477
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Booking.com, Hotels.com, Bookgreece.com i Agoda jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Porto Carras - Sithonia. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Porto Carras Sithonia Hotel Sithonia
Sithonia Thalasso Hotel
Sithonia Thalasso Resort

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?