Porto Carras - Sithonia
79 US$
  • Besplatni parking
Star Paradise Hotel(Neos Marmaras)(Najbolje za vaš novac!)
48 US$
223 US$
174 US$
Agoda.com
  • Doručak je uključen
Lagomandra Beach Hotel(Neos Marmaras)
  • Besplatni parking
Lagomandra Hotel & Spa(Neos Marmaras)
  • Besplatni parking
Hotel Sweet Home(Neos Marmaras)
Zefyros Studios(Neos Marmaras)
  • Usluga u sobama
Petros Italos(Neos Marmaras)
  • Bazen
Meliton Inn Bungalows(Neos Marmaras)
  • Sa pogledom na plažu
Papatzikos Guesthouse(Neos Marmaras)
1.109 rezultata
Komentar je napisan: 24. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

odusevljena sam! Hrqna, osoblje, ljudi... Nemam reci zaista. Mnogo mi se dopada i preporucila bih svakom! Uzivajte na moru, prirodi i hotelu. Povezite se sa Grckom i budite deo jednog od najlepseg hotela u Porto Carrasu. Zaista sve pohvale i srecno svima.

Datum boravka: septembar 2016., putovao/la je sa prijateljima
1  Hvala korisniku Milicica122
Komentar je napisan: 23. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Bila sam sa svojom porodicom (suprug i blizanci od 2 godine) i roditeljima. Zahvaljujuci agencijskim popustima povoljno smo prosli.
Hotel je all koncepta i hrana je vrlo ukusna. Sadrzaj za decu je raznolik, parkic sa ljuljaskama, klackalicama itd do organizovane decije zurke sto je nama zaista koristilo. Mislim da su se potrudili da deca imaju jako lepu anumaciju.
Hotel je stariji i iskreno ne odgovara mu 5 *. Tepisi u hodniku imaju neki neprijatni miris i bilo nam je potrebno par dana da se naviknemo.
Osoblje je ljubazno i usluzno.
Sve u svemu mozda bih se jednog dana vratila, pod uslovom da ga renoviraju...

Datum boravka: septembar 2016., putovao/la je sa porodicom
2  Hvala korisniku sandrabg86
Komentar je napisan: 3. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Bila sam sa porodicom 2014 i opet smo se odlucili za ovaj hotel ove godine. Sve pohvale za uslugu u odnosu na 2014. Izbor pica je bolji, sad u AI ulazi frape nescafe i veci izbor sokova. Takodje izbor hrane je mnogo bolji, pica se npr sluzi svaki dan za rucak i veceru. Hrana je fenomenalna i rasnovrsna i stvarno mislim da za svakog ima da se nadje po nesto. O cistoci ne bih ni da pricam previse jer je i 2014 sve bilo na najvisem nivou. Animacija za decu je organizovana svako vece pored bara na plazi. Osoblje izuzetno ljubazno.
Plaza je divna, velika i cista. Ove godine su produzili deo plaze tako da nema guzve.
Wi Fi radi odlicno u svi delovima hotela i naravno besplatan je.
Sve u svemu odlican hotel koji moze da parira mnogo skupljim hotelima u Grckoj.
Naravno dolazimo sledece godine.

Datum boravka: septembar 2016., putovao/la je sa porodicom
4  Hvala korisniku Vesna O
Komentar je napisan: 30. avgust 2016.

Odlican hotel sa dobrim sadrzajima i hranom za svaciji ukus. Animacije na plazi i za djecu i za odrasle. Ugodjaj je jedino,donekle,kvario vjetar koji je bio stalno prisutan.Ne znam da li je tako uvijek ili samo u avgustu.... Vraticemo se ponovo!

Savet o sobi: Poridicna soba sa bocnim pogledom na more
Datum boravka: avgust 2016., putovao/la je sa porodicom
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovim hotelom
Hvala korisniku mamidao
Komentar je napisan: 28. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Vredi svaku paru, hotel je prelep, more i plaža su čisti, hrana raznovrsna i ukusna, sobe su super. Bio sam porodično, nas četvoro. Imam samo jednu zamerku, pomoćni ležaj ne izgleda najbolje i nije baš udoban, ali hotel sve u svemu zaslužuje 5*!!!

Datum boravka: jul 2016., putovao/la je sa porodicom
2  Hvala korisniku Petar J