“Musaka”

To Simadi Fish Tavern Restaurant
Rangiran na 3. mestu od 69 Restorani u Neos Marmarasu
Komentar je napisan: 1. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

... između ostalog morala je da padne i prava grčka musaka... Sve pohvale, osoblje jako ljubazno, hrana preukusna i naravno ambijent sa zalaskom sunca na plaži-no comment... Ocena desetka!

1  Hvala korisniku markonegotin

Komentar je napisan: 19. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Realno najbolja hrana i usluga u potezu od Nikitija do Sartija.Imali smo priliku da svakog dana rucamo u drugim restoranima koji su u blizini plaza koje smo posecivali.Hrana je kao i svuda u Grckoj-prosek.I zato smo se uvek vracali kod Spirosa, gde su porcije preukusne,zavidne i atmosfera prava domacinska.Musaka,kuvana piletina sa paprikom,kuvana teletina,corbe...Idealno je i za decu koja imaju prostor i za igru... Za svaku pohvalu!!!

Datum posete: avgust 2016.
6  Hvala korisniku nenadnaca
Komentar je napisan: 22. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 18. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 30. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu To Simadi Fish Tavern Restaurant gledali su i

Neos Marmaras, Sitonija

To Simadi Fish Tavern Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!