“Preporuka👌”

Rangiran na 5. mestu od 32 Restorani u Skradin
Kuhinje: mediteranska, hrvatska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, večera, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, večera, rezervacije
Komentar je napisan: 18. decembar 2019.

Skradinski rižot specijalitet kuće,meso se topi u ustima,također smo jeli teleći odrezak u umaku od gljiva sa prsutom i sirom također sve pohvale ! Ugodno smo iznenađeni

Hvala korisniku Zoze26

Komentar je napisan: 30. jun 2017.

Uzeli smo slijed po preporuci konobara. Zaista nije pretjerivao u količini, već fino različito prezentirao restoran. Hrana je vrhunske kakvoće. Cijene su visoke, ali odgovaraju kvaliteti i ukupnom dojmu. Preporučam i vraćamo se.

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku zarko661
zlatneskoljke, Manager objekta Zlatne skoljke, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. avgust 2017.

Poštovani,
Zahvaljujemo na Vašoj preporuci.
Izuzetno nam je drago da ste uživali u našim jelima i prepustili se da vas uslužimo po našoj preporuci.
Veselimo se ponovnom posjetu.
Pozdrav!

Komentar je napisan: 3. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Dobra hrana,ljubazno osoblje,odlicna cijena za fino jelo i fantasticnu uslugu.
Super mjesto ako se zeli dobro pojest i popit stvarno bih mogla preporucit tko god bi doso u preljepi skradin

Datum posete: oktobar 2016.
Hvala korisniku Ankica Č
zlatneskoljke, Owner objekta Zlatne skoljke, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. februar 2017.

Puno hvala na preporuci!
Nadamo se da ćete nas uskoro ponovo posjetiti!
Pozdrav!

Komentar je napisan: 1. septembar 2015.

Jednostavno, bozanstvena hrana! Veliki izbor prekrasnih jela za svaciji ukus. Osoblje izuzetno ljubazno...rado cu ovaj restoran opet posetiti!

Datum posete: avgust 2015.
Hvala korisniku Daca-Blue
Komentar je napisan: 21. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Zlatne skoljke gledali su i

Skradin, Šibensko-kninska županija

Zlatne skoljke – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!