“Super”

Garry's The King of Gyros
Rangiran na 5. mestu od 42 Restorani u Haniotiju
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Komentar je napisan: 17. avgust 2017.

Odličan giros, obilne porcije, brza usluga, dobro organizovan, osoblje govori odlično srpski, u noćnim satima je teško naći slobodno mesto u sezoni

1  Hvala korisniku gost23320

Komentar je napisan: 5. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Porcije obilneeee, nas cetvoro jedva pojede (2 dece) :) Higijena ok, osoblje ok, cene ok... Giros im je stvarno savrsen...

Hvala korisniku JadrankaJ31
Komentar je napisan: 5. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Ovde cete pojesti odlican giros, bez sumnje. U srcu setalista u Haniotiju, u dobroj atmosferi. Momci su vrlo ljubazni i brzi. Ne morate dugo cekati na slobodno mjesto, restoran je veliki, guzve ima, ali nista strasno. Giros kosta 2,80 i ima ga dovoljno da se najedete i ako ste bas dobrog apetita. Sve pohvale, super ste, sjajni!

2  Hvala korisniku skoljka
Komentar je napisan: 15. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Culi smo da je Garry najbolji i odmah smo prvo vece isli tamo, muz je bio pametan i narucio porciju suvlaki, probala sam od njega i stvarno je ukusno, 7€ i ogromna je porcija, nije jeo salatu i pomfrit da bi pojeo meso tako da moze se reci da je to porcija za dvoje.

A ja sam narucila neki club special ili mix...kao giros medju brdo "pita" koja je jako bezukusna, brsno i voda, giros jako jako ali jako malo i tvrdo...kontam da je ovaj club specijal nastao od ostataka sto padne od secenje mesa. Muz je isto probao i nije mogao jesti. To sam platila 6€ i velika je porcija jedno 5 tih mini pita girosa ali moj iskren savet je da ne narucite to ako dovoljno cenite vas tesko zaradjeni novac. Dzaba je velika porcija kad je uzas sve u njoj.

Dala bih i manje ali posto sam probala suvlaki i videla da je meso ok, ne bi bilo fer da dam manju ocenu.

Znaci izbegavajte pita girose i prezivecete!

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku Gallagher_Ariel
Komentar je napisan: 22. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Super giros.....najbolji u Haniotiu.Uvek je guzva ali ne smeta...klopa odlicnaaa...............................

Datum posete: septembar 2016.
Hvala korisniku milamilanka17

Putnici koji su gledali informacije o mestu Garry's The King of Gyros gledali su i

Pefkohori, Kasandra
Pefkohori, Kasandra

Garry's The King of Gyros – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!