“ODLIČAN”

Garry's The King of Gyros
Rangiran na 5. mestu od 42 Restorani u Haniotiju
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Komentar je napisan: 1. septembar 2017.

Ljubazno osoblje,lokacija ne može biti bolja-sam centar Haniotija.Porcije i sendviči za poneti su sasvim OK.Cena takođe prihvatljiva s obzirom na to da je Hanioti malčice skuplji od drugih mesta.

2  Hvala korisniku Aleksandar S

Komentar je napisan: 29. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Fenomenalna hrana, osoblje, usluga, brzina......higijena...ma sve je odlicno...vrlo ljubazno osoblje

Hvala korisniku majas848
Komentar je napisan: 27. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Sjajan giros, osoblje preljubazno, cak su nam i pored prepunog restorana ustupili veliki sto, kako bismo imali dovoljno mesta za kolica za bebu. Sve preporuke!

Hvala korisniku Skitara
Komentar je napisan: 17. avgust 2017.

Odličan giros, obilne porcije, brza usluga, dobro organizovan, osoblje govori odlično srpski, u noćnim satima je teško naći slobodno mesto u sezoni

1  Hvala korisniku gost23320
Komentar je napisan: 5. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Porcije obilneeee, nas cetvoro jedva pojede (2 dece) :) Higijena ok, osoblje ok, cene ok... Giros im je stvarno savrsen...

Hvala korisniku JadrankaJ31

Putnici koji su gledali informacije o mestu Garry's The King of Gyros gledali su i

Pefkohori, Kasandra
Pefkohori, Kasandra

Garry's The King of Gyros – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!