Komentar je napisan: 3. jul 2017.

Kvalitet usluge odličan, osoblje diskretno ali stalno na usluzi. Soba prostrana, čista . Hotel je na lepoj lokaciji blizu centra Haniotija, nema buke i zagađenja. Plaža je na oko 500 m od hotela. Hotelski bazen je sa slanom vodom koja ima idelan odnos saliniteta tako da prija koži. Najjači utisak odaje osoblje koje je vrlo ljubazno ali krajnje profesionalno vodi računa o kućnom redu i o tome da niko svojim bahatim ponašanjem ne ugrožava letovanje nekog drugog gosta.

Savet za sobu: Ako možete da birate izaberite sobu sa pogledom na bazen jer su sve terase staklene i pružaju baš lep pogled.
Datum boravka: jun 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku joksaz
Komentar je napisan: 27. jun 2017.

2016.godine sam letovala sa momkom u Haniotiju i odseli smo u ovom hotelu.
Nakon sto smo vec uplatili letovanje preko Plane turs usla sam na forum da procitam utiske o hoteli i bila sam u soku.
S obzirom da smo mladi, 24 godine,doslo mi je da odustanemo kad sam videla sta su sve ljudi pisali.ALI nas utisak nije takav,Gazde svakako nisu olicenje ljubaznosti i srece, ali daleko od toga da vas terorisu i proganjaju za sitnice. Hotel je izuzetno cist i spremacice svaki dan ciste i menjaju peskire. Bazen kao i celo dvoriste je jako lepo sredjno. Sto se tice provoda i glasne muzike na to mozete da zaboravite u celom Haniotiju tako da ko sa tom namerom dolazi ne treba da zaobidje hotel vec ceo gradic, ako mogu tako da ga nazovem. Provoda nema, mesto je mrtvo posle 12 sati. U hotelu sa nama su bili pretezno parovi sa kojima smo igrali par puta karte, pili i slusali muziku na terasi, niko nas nije opominjao. Tako da dok se ponasate pristojno i vaspitano i gazde ce biti ok.
Tako da nije sve tako crno, ali naravno da niko nece tolerisati buku i vrisku dece jer su ljudi pre svega dosli da odmore.
Mi nismo imali nikakvih problema. Sem sa agencijom Plana turs, koju bih i ovde javno prozvala da obezbedi ispravne autobuse.
Pozdrav i lep provod

Datum boravka: avgust 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Milicamima
Komentar je napisan: 12. maj 2017.

Divan hotel, vlasnici divni, ljubazni i nasmejani, insistiraju na postovanju pravila kucnog reda. Sobe uredne, skromne, prosecne uredjenosti, ciste! Dvoriste i okolina hotela veoma lepo uredjena. Centar vrlo blizu, 3 minuta hoda. Do plaze 5-8 minuta hodanja.

Datum boravka: septembar 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku SlavicaT71
Komentar je napisan: 3. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Hotel solidnog izgleda sa veoma neprijateljski nastrojenim vlasnicima, kada smo dosli ni dobar dan nam nisu rekli, nego da dete mora da nosi pelene!? Prvi dan je klinac krenuo da se igra po dvoristu i odmah su dotrcali da nam kazu da to nije park za igranje, dok njihova klinka vozi bicikl i trci tuda po ceo dan. Klima se naplacuje, krevetac se naplacuje, wi-fi se naplacuje, besplatan javni parking-magistrala! Jedna starija gospodja ih je prozvala gestapo! Svi u Haniotiju se zgrazavaju kada cuju da ste tamo odseli!

Datum boravka: jun 2016.
7  Hvala korisniku Nikola J
georgian194, Manager objekta Sarantis Hotel & Studios, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. jul 2016.

Dear,
Before you booked your holidays to our hotel, first you have been informed from the your travel agent about the special price which you paid for and also that on this price does not included air-conditioning , internet, baby cot and also that the hotel does not provide special place for parking. So you have got what you have been paid for.
The children of course have to wear swimming costume and if its babies of course to wear dippers, to avoid “accidents” in to the pool. That is normally if you would like to use any pool.
We are trying to satisfy all our guests as much we can for that reason we work so hard. Of course every guest sees, what he wants to see!

Komentar je napisan: 5. septembar 2019.

Datum boravka: jun 2019.