“Mini odmor”
Komentar o hotelu Vila Košuta

Vila Košuta
Rangiran na 1. mestu od 2 Restorani u Morovic
Opis: U Vili Kosuta mozete probati specijalitete od divljaci po kojima je nas restoran na daleko poznat. Pored divljaci, u ponudi su i razna pecenja, kuvana jela, jela sa rostilja...
Komentar je napisan: 2. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Cisto, uredno, ljubazno osoblje, prelepo okruzenje, priroda. Pristupacne cene. Mesto nije za pozere vec za ljubitelje prirode.Sve pohvale

Hvala korisniku Gospoljica07

Komentar je napisan: 19. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Fenomenalan prostor, osoblje se trudi ali prostoru treba renoviranje. Srneci gulas ispod proseka, ostala jela (becka snicla i karadjordjeva) iznad proseka.
Idealan prostor za sportski vikend u prirodi za porodicu i prijatelje

Hvala korisniku ErakZ
vojnaustanovam, public relations objekta Vila Košuta, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. oktobar 2019.

Hvala na Vasem komentaru.
Zao nam je sto niste uzivali u paprikasu od divljaci.
Kao restoran poznat po jelima od diivljaci, trudimo se da opravdamo poverenje velikog broja zadovoljnih gostiju. Obraticemo posebnu paznju na Vase primedbe i provericemo o cemu se radi.
Nadamo se da cete nam pruziti novu sansu kada sledeci put budete u blizini.

Komentar je napisan: 21. maj 2019.

Konobari veoma ljubazni. Ambijent - daleko od gradske vreve u hladovini hrastove šume. Veliki travnjak za decu (fudbal :) ) Paprikaš od divlje svinje sa palentom - TOP!

1  Hvala korisniku Milos M

Веома нам је драго што сте уживали у нашим специјалитетима Хвала што сте издвојили време и оценили нас. Надамо се да ћемо се видети поново !

Komentar je napisan: 8. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Prvenstveno priroda kojom je okruzen kompleks. Izuzetno odrzavan, sve je sredjeno "pod konac". Restoran i bungalovi su se stopili sa pejzazem, veliki broj mesta u okolini koje neizostavno treba posetiti, izdvajam Spomen obelezje Sremski front... Sve te lepote su upotpunjene vrhunskom uslugom i ljubaznoscu. Posebno izdvajam dve mlade dame sa recepcije, zbog kojih smo se osecali kao kod kuce, Jelenu Pavlovic i Gordanu Savic, kao i izuzetnog konobara Dusana Sibalica, uvek nasmejanog i izuzetno predusretljivog. Od sveg srca preporuka!

Datum posete: septembar 2018.
1  Hvala korisniku LjiljanaSavic
Komentar je napisan: 12. decembar 2017.

Prelep ambijent, Hrana odlicna. Smestaj udoban. Cene fantasticne. Osoblje ljubazno. Sve u svemu, cista desetka.

Datum posete: decembar 2017.
1  Hvala korisniku ivanavujcic991

Vila Košuta – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!