Primetili smo da koristite nepodržani pregledač. Veb-sajt TripAdvisor se možda neće prikazivati ispravno.
Podržavamo sledeće pregledače:
Želite li najniže cene hotela? Na pravom ste mestu. Proveravamo preko 200 sajtova za vas.

“Skromno” 3 od 5 kružića
Komentar o hotelu Toroneos Hotel

Ne možemo da pronađemo cene za ovaj hotel
Naši onlajn turistički partneri nisu naveli cene za ovaj hotel, ali možemo da pretražimo druge opcije u: Nikiti
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Toroneos Hotel
Rangiran na 8. mestu od 10 hotela u Nikitiju
Niš, Srbija
22 komentara
11 komentara o hotelima
common_n_hotel_reviews_1bd8 7 poena za pomoć
“Skromno”
3 od 5 kružića Komentar je napisan: 11. avgusta 2016.

Hotel je skroman. Nije renoviran ali ako se uzme u obzir za koji novac moze da letuje cetvoroclana porodica, sasvim solidno. Sobe se stalno ciste, tako da se ne slazem sa komentarima da je prljavo i sl. Peskiri se stalno menjaju, brise pod, izbacuju djubre. Bila sam u dvokrevetnoj sobi i mogu reci da je zaista velika. Terasa je isto velika. Internet je dostupan samo u holu. Hrana, za dorucak, suhomesnato jedna ili dve vrste, kackavalja, przenica, jaja, slatke stvari, mleko, kafa, sok. Za veceru praktikuju i neko njihovo tradicionalno jelo. Jelovnik nista posebno i narocito ali solidno. Ako se uzme u obzir cena i sta nude, to je to. Bazen je star i ne znam koliko je cist. Kad bi se malo ulozilo u hotel i neko renoviranje, hotel bi zaista bio dobar. Mislim da je hotel za skromne i neprobirljive osobe.

Cena/kvalitet

Poslovni put
Rezime ocene
    3 od 5 kružića
    3 od 5 kružića
Saveti putnika vam pomažu da izaberete pravu sobu.   Saveti za sobe
Datum | Ocena
  • Bilo koji
Prvo srpski
3 komentara
common_n_hotel_reviews_1bd8 20 poena za pomoć
5 od 5 kružića Komentar je napisan: 27. juna 2016.

Uzimajući u obzir da je u pitanju Sitonija i da se samo apartman ne može naći ispod 40-50 eur dnevno ovo je i više nego odličan smeštaj. Za tu cenu se dobiju i dva obroka. Svaki dan su čišćene sobe i takođe menjana posteljina, osoblje izuzetno kulturno i raspoloženo...posebne pohvale za njih. Travnjak veoma lepo održavan i prijatno za druženje predveče. Što se tiče hrane svaki dan može da se napravi drugi izbor. Veoma su zanimljivi ljudi koji od svega stave u tanjire, naprave švedski sto na svom stolu i onda gunđaju da je svaki dan isto ;) Hrana se stalno dodaje tako da ne može da se desi da nečega nestane. Još jednom dodajem...ODNOS CENE I KVALITETA I VIŠE NEGO DOBAR...Nemojte zaboraviti da hotel ima dve zvezdice, ko očekuje urednije i bolji kvalitet može da plati više i ode u bolji hotel. Mi ćemo se ovde opet vratiti...

• Putovao/la je juna 2016. sa porodicom
      Čistoća
19 Hvala korisniku Tasa05
Pančevo, Srbija
5 komentara
3 komentara o hotelima
common_n_hotel_reviews_1bd8 27 poena za pomoć
2 od 5 kružića Komentar je napisan: 14. septembra 2015.

Los hotel,neodrzavan i prljav kao i njegova okolina. Jako mali izbor hrane. Prvo su nas smestili u stariju zgradu,sobe su prljave a kupatilo pogotovu pa smo trazili da nas premeste u noviju zgradu koja spolja lepo izgleda ali u sobama nije velika razlika sto se tice cistoce. Peskiri su nam zamenjeni posle 5 dana i to kada smo urgirali. Sami smo cistili a cistacica se pojavljivala na svaka 3 dana samo da bi izbacila smece. Duseci na krevetima jako neudobni kao i jastuci. Kada smo stigli ljubazno su nam objasnili gde se nalazi bazen ali njega niko nije koristio jer bi dobio neku bolest garantovano. Okolina tj.dvoriste se uopste ne odrzava. Signal za internet samo kod recepcije i to izuzetno slab. O hrani ne vredi ni da pricam samo cu reci da je jedan dan za veceru bio pirinac,makarone(samo obareno,bez icega) i punjena paprika naravno sa pirincem i tek ponegde sa necim sto lici na meso :). Sok je bio ali u bokalu u koji je po mojo proceni sipana casa soka a ostatak voda. Ima tu jos stvari ali da ne duzim hotel nije za preporuku.

Noćenje
14 Hvala korisniku Ivanaaleksandar

Putnici hvale ove hotele – Nikiti

1 komentar
common_n_hotel_reviews_1bd8 13 poena za pomoć
1 od 5 kružića Komentar je napisan: 11. septembra 2015.

Hotel je katastrofa,sobe se ne ciste,paucina,praljavstina na sve strane. Posteljina se ne menja i ako smo im 3 dana govorili da zamene.Na kraju sam bukvalno oteo posteljinu i metlu da bi ocistio sobu.Fekalije iz hotela prolaze kroz dvoriste. Mogao bi da pisem do prekosutra kako je prljav hotel. Bazen je mnogo prljav,za deset dana koliko sam bio tamo niko nije smeo da se okupa. Ko voli da jede jaja na razne nacine njemu ce dorucak biti odlican jer deset jutara za dorucak imate jaja (przena,kuvana,omlet). TV u sobi ne radi kao ni fiksni telefon (meni je ovo nebitno ali eto da se zna kome je to bitno)

Savet o sobi: Ne postoji dobra soba,sve su prljave
Prikaži još saveta o sobama
      Lokacija
    • 1 od 5 kružića
      Čistoća
13 Hvala korisniku Bickala
Niš, Srbija
6 komentara
common_n_hotel_reviews_1bd8 27 poena za pomoć
4 od 5 kružića Komentar je napisan: 9. avgusta 2015.

Veoma dobar hotel starijeg datuma, cist sa dobrom uslugom. Sobe su prostrane , ciste, osoblje veoma ljubazno, hrana dobra. Za porodice sa malom decom veoma dobar. Moja preporuka je odlazak iskljucivo kolima. Inace lokacija Nikitija je veoma dobra, imate u blizini bezbroj plaza kako na istocnoj tako i na zapadnoj obali. Sve preporuke za hotel

• Putovao/la je jula 2015. sa porodicom
      Lokacija
      Noćenje
25 Hvala korisniku Nislija2015
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Nikiti i okolini
Na udaljenosti od 0.0 km
Philoxenia Bungalows
Br. 1 od 3 u: Psakudija
4.0 od 5 kružića 113 komentara
Prikaži cene

Toroneos Hotel – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Toroneos Hotel

Kategorija hotela:Zvezdice: 2 — Toroneos Hotel 2*
Broj soba: 66
Poznat i pod nazivom:
Toroneos Hotel Nikiti

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?