Toroneos Hotel
917 US$
885 US$
Expedia.com
  • Besplatni parking
Acrotel Lily Ann Village(Nikiti)(Najbolje za vaš novac!)
76 US$
Booking.com
  • Besplatni parking
Royalty Suites(Nikiti)(Najbolje za vaš novac!)
82 US$
Booking.com
  • Sa pogledom na plažu
  • Bazen
  • Besplatni parking
Komentar je napisan: 11. avgust 2016.

Hotel je skroman. Nije renoviran ali ako se uzme u obzir za koji novac moze da letuje cetvoroclana porodica, sasvim solidno. Sobe se stalno ciste, tako da se ne slazem sa komentarima da je prljavo i sl. Peskiri se stalno menjaju, brise pod, izbacuju djubre. Bila sam u dvokrevetnoj sobi i mogu reci da je zaista velika. Terasa je isto velika. Internet je dostupan samo u holu. Hrana, za dorucak, suhomesnato jedna ili dve vrste, kackavalja, przenica, jaja, slatke stvari, mleko, kafa, sok. Za veceru praktikuju i neko njihovo tradicionalno jelo. Jelovnik nista posebno i narocito ali solidno. Ako se uzme u obzir cena i sta nude, to je to. Bazen je star i ne znam koliko je cist. Kad bi se malo ulozilo u hotel i neko renoviranje, hotel bi zaista bio dobar. Mislim da je hotel za skromne i neprobirljive osobe.

11  Hvala korisniku JelenaVoul
Komentar je napisan: 27. jun 2016.

Uzimajući u obzir da je u pitanju Sitonija i da se samo apartman ne može naći ispod 40-50 eur dnevno ovo je i više nego odličan smeštaj. Za tu cenu se dobiju i dva obroka. Svaki dan su čišćene sobe i takođe menjana posteljina, osoblje izuzetno kulturno i raspoloženo...posebne pohvale za njih. Travnjak veoma lepo održavan i prijatno za druženje predveče. Što se tiče hrane svaki dan može da se napravi drugi izbor. Veoma su zanimljivi ljudi koji od svega stave u tanjire, naprave švedski sto na svom stolu i onda gunđaju da je svaki dan isto ;) Hrana se stalno dodaje tako da ne može da se desi da nečega nestane. Još jednom dodajem...ODNOS CENE I KVALITETA I VIŠE NEGO DOBAR...Nemojte zaboraviti da hotel ima dve zvezdice, ko očekuje urednije i bolji kvalitet može da plati više i ode u bolji hotel. Mi ćemo se ovde opet vratiti...

• Datum boravka: jun 2016., putovao/la je sa porodicom
28  Hvala korisniku Tasa05
Komentar je napisan: 14. septembar 2015.

Los hotel,neodrzavan i prljav kao i njegova okolina. Jako mali izbor hrane. Prvo su nas smestili u stariju zgradu,sobe su prljave a kupatilo pogotovu pa smo trazili da nas premeste u noviju zgradu koja spolja lepo izgleda ali u sobama nije velika razlika sto se tice cistoce. Peskiri su nam zamenjeni posle 5 dana i to kada smo urgirali. Sami smo cistili a cistacica se pojavljivala na svaka 3 dana samo da bi izbacila smece. Duseci na krevetima jako neudobni kao i jastuci. Kada smo stigli ljubazno su nam objasnili gde se nalazi bazen ali njega niko nije koristio jer bi dobio neku bolest garantovano. Okolina tj.dvoriste se uopste ne odrzava. Signal za internet samo kod recepcije i to izuzetno slab. O hrani ne vredi ni da pricam samo cu reci da je jedan dan za veceru bio pirinac,makarone(samo obareno,bez icega) i punjena paprika naravno sa pirincem i tek ponegde sa necim sto lici na meso :). Sok je bio ali u bokalu u koji je po mojo proceni sipana casa soka a ostatak voda. Ima tu jos stvari ali da ne duzim hotel nije za preporuku.

19  Hvala korisniku Ivanaaleksandar
Komentar je napisan: 11. septembar 2015.

Hotel je katastrofa,sobe se ne ciste,paucina,praljavstina na sve strane. Posteljina se ne menja i ako smo im 3 dana govorili da zamene.Na kraju sam bukvalno oteo posteljinu i metlu da bi ocistio sobu.Fekalije iz hotela prolaze kroz dvoriste. Mogao bi da pisem do prekosutra kako je prljav hotel. Bazen je mnogo prljav,za deset dana koliko sam bio tamo niko nije smeo da se okupa. Ko voli da jede jaja na razne nacine njemu ce dorucak biti odlican jer deset jutara za dorucak imate jaja (przena,kuvana,omlet). TV u sobi ne radi kao ni fiksni telefon (meni je ovo nebitno ali eto da se zna kome je to bitno)

Savet o sobi: Ne postoji dobra soba,sve su prljave
20  Hvala korisniku Bickala
Komentar je napisan: 9. avgust 2015.

Veoma dobar hotel starijeg datuma, cist sa dobrom uslugom. Sobe su prostrane , ciste, osoblje veoma ljubazno, hrana dobra. Za porodice sa malom decom veoma dobar. Moja preporuka je odlazak iskljucivo kolima. Inace lokacija Nikitija je veoma dobra, imate u blizini bezbroj plaza kako na istocnoj tako i na zapadnoj obali. Sve preporuke za hotel

• Datum boravka: jul 2015., putovao/la je sa porodicom
32  Hvala korisniku Nislija2015