Anthemus Sea Beach Hotel & Spa
Acrotel Lily Ann Village(Nikiti)(Najbolje za vaš novac!)
112 US$
Sonias House(Nikiti)
198 US$
Expedia.com
Prikaži ponudu
Summer House(Nikiti)(Najbolje za vaš novac!)
93 US$
117 US$
  • Bazen
122 US$
Prikaži ponudu
Royalty Suites(Nikiti)(Najbolje za vaš novac!)
123 US$
Priceline
  • Sa pogledom na plažu
814 US$
Obaveštenje o popustu! 54% niže od prosečnih cena

Cena koju ste pronašli je za 54% niža od prosečne cene ovog hotela od 1.775 US$ za noćenje.

Analiziramo cene u periodu od 60 dana i poredimo vaš izbor sa prosečnom cenom istih boravaka da bismo se uverili da dobijate najpovoljniju ponudu.

TripAdvisor
  • Bazen
TripAdvisor
Hotels.com
Prikaži ponudu
Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 18. jul 2014.

Došli smo ovde kao par u pratnji sa prijateljem u aprilu 2012. Bili smo u svojim dvadesetim godinama.
Hotel je bio tačno lta smo tražili; opuštajuća i sjajna plaža!
Hrana je varirala svako veče, bila je iz raznih regiona Grčke i bila je veoma ukusna. Glavni konobar je bio izuzetno ljubazan i pun znanja. Većina osoblja je tečno govorila nemački, engleski je bilo malo teže naći. Svi su nam izlazili u susret i pomagali su nam. Čak smo dobili bolju sobu u Junior apartmanu sa pogledom na okean kada su shvatili da smo par sa odraslim prijateljem, a ne roditelji sa detetom. Tako su nam sobe i kupatila bili odvojeni. Stolice na plaži su bile besplatne pre sezone i uglavnom smo bili sami tokom svog boravka.
Kreveti su bili previše tvrdi za naš ukus, ali opet, Amerikanci toliko vole svoje meke krevete. Ovo je jedina stvar zbog koje nisam dao recenziju od 5 zvezdica.

Hvala korisniku michelejeannine5
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.co.uk. Prikaži original
Komentar je napisan: pre 1 nedelju

Datum boravka: jul 2017.
Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

Datum boravka: maj 2018., putovao/la je sa porodicom
TripAdvisor član
Komentar je napisan: 21. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: jul 2017., putovao/la je sa porodicom
Komentar je napisan: 29. januar 2018.

• Datum boravka: jul 2017., putovao/la je sa porodicom