“Odlican hotel”
Komentar o hotelu Anthemus Sea Beach Hotel & Spa

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 5 sajtova!
Anthemus Sea Beach Hotel & Spa
Rangiran na 1. mestu od 10 hotela u Nikitiju
Komentar je napisan: 16. avgust 2015.

Veoma kvalitetan porodicni hotel.Sobe su odlicne i veoma ciste.Osoblje hotela je prijatno i profesionalno. Plaza je vrlo lepa i rezervisana samo za goste. Bazen velik i cist sa barom odmah uz plazu,tu su i animatori za decu kao i odlican wi-fi.Hrana je odlicna i vrlo raznovrsna. Idealano mesto za porodicni odmor.

• Datum boravka: septembra 2014., putovao/la je sa porodicom
15  Hvala korisniku milanbgd2015
Napišite komentar

Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original
Komentar je napisan: 18. jul 2014.

Došli smo ovde kao par u pratnji sa prijateljem u aprilu 2012. Bili smo u svojim dvadesetim godinama.
Hotel je bio tačno lta smo tražili; opuštajuća i sjajna plaža!
Hrana je varirala svako veče, bila je iz raznih regiona Grčke i bila je veoma ukusna. Glavni konobar je bio izuzetno ljubazan i pun znanja. Većina osoblja je tečno govorila nemački, engleski je bilo malo teže naći. Svi su nam izlazili u susret i pomagali su nam. Čak smo dobili bolju sobu u Junior apartmanu sa pogledom na okean kada su shvatili da smo par sa odraslim prijateljem, a ne roditelji sa detetom. Tako su nam sobe i kupatila bili odvojeni. Stolice na plaži su bile besplatne pre sezone i uglavnom smo bili sami tokom svog boravka.
Kreveti su bili previše tvrdi za naš ukus, ali opet, Amerikanci toliko vole svoje meke krevete. Ovo je jedina stvar zbog koje nisam dao recenziju od 5 zvezdica.

Hvala korisniku michelejeannine5
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je Енглески na www.tripadvisor.co.uk. Prikaži original

• Datum boravka: avgusta 2017., putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku Michail V
Komentar je napisan: 27. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: avgusta 2017., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Cristian F
Komentar je napisan: 7. avgust 2017.

• Datum boravka: jula 2017., putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku Nan_22
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Nikiti i okolini
Na udaljenosti od 12.7 km
170 komentara
Na udaljenosti od 24.5 km
Miraggio Thermal Spa Resort
Prikaži cene

Anthemus Sea Beach Hotel & Spa – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Anthemus Sea Beach Hotel & Spa

Adresa: Elia Beach, Nikiti 630 88, Grčka
Lokacija: Grčka > Centralna Makedonija > Okrug Halkidiki > Sitonija > Nikiti
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Plaža Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatan doručak Besplatan brzi internet (WiFi) Besplatni parking Pogodno za decu/porodice Čajna kuhinja Restoran Usluga u sobama Besplatan uslužni mini-bus Spa centar Apartmani Bazen Pristup za invalidska kolica Prevoz do aerodroma
Stil hotela:
Rangiran na 1. mestu od 10 hotela u Nikitiju
Raspon cena: 13.893 RSD - 56.587 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 5 — Anthemus Sea Beach Hotel & Spa 5*
Broj soba: 200
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Expedia, Booking.com i 5viajes2012 S.L. jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Anthemus Sea Beach Hotel & Spa. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Anthemus Sea Beach Hotel Nikiti
Anthemus Sea Beach Hotel And Spa
Anthemus Sea Beach Nikiti

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?